• 2. mednarodno tekmovanje harfistov "Prof. Karel Patras"

      Praga (Češka) - 16. do 19. november 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Nina Petrič harp 4. Dalibor Bernatović 2nd prize
      2 Karin Kopušar harp 5. Dalibor Bernatović 1st prize
    • 1. mednarodno tekmovanje mladih violinistov Oskar Rieding

      On-line tekmovanje, 20. 6. - 1. 10. 2017 (prva etapa), Narodni dom Celje, 15. 10. 2017 (finale)

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Stella Halilovič violin 2nd Igor Ulokin Nikolaj Žličar Golden award, 2nd prize
      2 Lana Sajko violin 2nd Igor Ulokin Nikolaj Žličar Silver award
      3 Teja Osojnik violin 2nd Igor Ulokin Nikolaj Žličar Silver award
      4 Tara Avramovič violin 2nd Igor Ulokin Nikolaj Žličar Bronze award
    • ZLATA PIKA

      Velenje, Pikin festival, 25. september 2017

      Oddelek za balet Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje je za baletno predstavo Zvezdica Zaspanka v koreografiji Maje Verčko dobil najvišje festivalsko priznanje - zlato piko za najbolj pikasto predstavo.

    • Podelitev priznanj Gimnazije Velenje dijakom glasbenikom

      Velika dvorana Glasbene šole Velenje, 23. 6. 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Brina Zamrnik Dalibor Bernatović
      2 Karin Kopušar Dalibor Bernatović
      3 Luka Ovčjak Mitja Škorjanc
      4 Viktorija Razdevšek Tanja Mršnjak Petrej
      5 Lara Ramšak Matjaž Emeršič
      6 Vita Hofinger Mihelič Katja Žličar Marin
      7 Anja Vodošek Sanja Mlinar Marin
      8 Peter Tomšič Damir Tkavc
      9 Izidor Ostan Andreja Golež Gruden
      10 Andraž Malgaj Primož Kranjc
      11 Tea Zupanc Boštjan Mesarec
      12 Hana Žličar Tamara Gombač
      13 Din Ćejvanović Monika Krajnc Štih
      14 Doris Ćosić Monika Krajnc Štih
      15 Urbaan Reiter Sahatxhija Xhevdet
      16 Karin Plazl Tanja Mršnjak Petrej
      17 Adrian Drago Poprijan Damir Tkavc
      18 Dijaki 3. U
      19 Člani mladinskega pihalnega orkestra Glasbene Šole Velenje Janez Marin
    • Šolske nagrade ob zaključku šolskega leta 2016/2017

      Glasbena šola ob zaključku leta podeljuje šolske nagrade in plakete za izjemne dosežke.

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Matej Ferlež Tea Plazl
      2 Gašper Poprijan Miran Šumečnik
      3 Mia Koper, Nace Apšner Monika Krajnc Štih
      4 Stella Halilović (violina), Manca Ernst (klavir), Kim Fricelj (violončelo) Danica Koren, Katja Žličar Marin, Tamara Gombač
      5 Anja Vodošek (klavir), Hana Žličar (violončelo), Klara Zemljič (violina) Sanja Mlinar Marin, Tamara Gombač, Danica Koren
      6 Maj Mirst, Lenart Šonc Katja Žličar Marin, Manja Gošnik Vovk
      7 Ajda Dobnik, Anja Reberšak, Zala Kavšak Ana Zajc Smolčnik
      8 Kitarski orkester Monika Krajnc Štih
      9 Pihalni orkester Janez Marin
    • 45. mednarodni festival pevskih zborov "Svátky Písní"

      Olomouc, Češka (31. 5. - 4. 6. 2017)

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Mladinski pevski zbor Glasbene šole Velenje Tea Plazl Jelka Hrovat
    • 7. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje

      Radlje ob Dravi, 26. do 29. maj 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Pia Landeker Jerneja Grebenšek
      2 Ula Aurelija Gams Monika Vehovec
      3 Val Goter Monika Vehovec
      4 Veronika Olenšek Anita Plazl
      5 Mia Semeja in Aja Gavez Anja Rosec
    • Mednarodno glasbeno tekmovanje Tomaž Holmar (klavir, harmonika)

      Naborjet (Malborghetto), 18. do 21. maj 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Nika Poznič Monika Vehovec
      2 Matej Ferlež Tea Plazl
      3 Neca Bastič Zmago Štih
      4 Jure Hudobreznik Zmago Štih
      5 Bruno Šonc Zmago Štih
    • 7. tekmovanje mladinskih godb

      Lendava, 19. maj 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Pihalni orkester Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje Janez Marin
    • 13. mednarodno tekmovanje za mlade kitariste "Anna Amalia"

      Weimar, 13. do 23. april 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Urbaan Reiter Xhevdet Sahatxhija
    • Mednarodno tekmovanje zborov in orkestrov "Slovakia cantat"

      Bratislava, 20. do 23. april 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Otroški pevski zbor Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje Manja Gošnik Vovk Katja Žličar Marin
    • 3. mednarodno tekmovanje pianistov "Memorial Jurica Murai"

      Varaždin, 23. - 29. april 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Matej Ferlež Tea Plazl
    • 8. mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov “Antonio Salieri”

      Legnago (Verona), Italija, 30. 3. - 9. 4. 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Ajda Nina Vivod Dalibor Bernatović
      2 Nina Petrič Katja Šumečnik, Dalibor Bernatović
      3 Karin Kopušar E Dalibor Bernatović
      4 Brina Zamrnik Dalibor Bernatović
    • 22. mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov "Daleki akordi"

      Split / Kaštela (Hrvaška), 3. do 8. april 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Maruša Lavrinšek Danica Koren
    • Zagreb guitar festival 2017

      26. 3. - 1. 4. 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Urbaan Reiter Xhevdet Sahatxhija
      2 Doris Ćosić in Din Ćejvanović Monika Krajnc Štih
      3 Mia Koper in Nace Apšner Monika Krajnc Štih
      4 Kitarski orkester Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje Monika Krajnc Štih
    • Guitar art festival, Beograd (XVII. mednarodni kitaristični festival Beograd)

      20.-25. 3. 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Urbaan Reiter Xhevdet Sahatxhija
    • Mednarodno tekmovanje pihalcev in trobilcev "Varaždin Woodwind & Brass"

      Varaždin, 23. do 31. marec 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Klara Kikec Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      2 Lara Mlinšek Ana Zajc Smolčnik Ivan Batoš
      3 Kaja Marin Špela Zamrnik Sanja Mlinar Marin
      4 Ana Preložnik Špela Zamrnik Sanja Mlinar Marin
      5 Lara Govek Špela Zamrnik Sanja Mlinar Marin
      6 Špela Sevčnikar Ana Zajc Smolčnik Ivan Batoš
      7 Nika Oder Špela Zamrnik Sanja Mlinar Marin
      8 Anja Reberšak Ana Zajc Smolčnik Ivan Batoš
      9 Jana Bastič Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl
      10 Hana Ravnak Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl
      11 Viktorija Razdevšek Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl
      12 Karin Plazl Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl
      13 Enej Jezernik Zoran Mitev Tea Plazl
      14 Loti Mršnjak Zoran Mitev Tea Plazl
      15 Andraž Železnik Zoran Mitev Tea Plazl
      16 David Tretjak Gregor Dvorjak Anja Rosec
      17 Gašper Poprijan Miran Šumečnik Anja Rosec
      18 Lara Ramšak Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      19 Tea Zupanc Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin
      20 Lucija Škruba Miran Šumečnik Anja Rosec
      21 Tia Jakob Kukovič Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin
      22 Ema Kač Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      23 Blaž Peter Brunšek Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      24 Katarina Dermol Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin
      25 Matjaž Auberšek Sara Beriša Ivan Batoš
      26 Sara Beriša (učiteljica) Ivan Batoš
    • 9. mednarodno glasbeno tekmovanje in festival solistov ter komornih skupin - SVIREL

      Nova Gorica, Dobrovo, Vipolže - 22. marec do 9. april 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Eva Zemljič Andreja Golež Gruden
      2 Jernej Šadl Ema Zapušek
      3 Nika Šipek Barbara De Costa
      4 Izidor Ostan Andreja Golež Gruden
      5 Maruška Dobrovoljski Peter Napret Ines Ivanovič
      6 Margarita Ulokina (učiteljica) Monika Skalar
      7 Neža Aubreht Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin
      8 Trio "Alt" - Tanja Mršnjak Petrej (učiteljica) – oboa, Aris Vehovec – oboa in Lara Oprešnik - klavir
      9 Trio flavt "Sweet roses" - Anja Reberšak, Ajda Dobnik, Zala Kavšak Ana Zajc Smolčnik
    • 46. tekmovanje mladih glasbeniko​​v Slovenije - TEMSIG

      Glasbene šole gorenjske regije, 6. do 19. marec 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Tjaž Marin Davor Plamberger Sara Slatinek
      2 Mark Urbanc Glinšek Davor Plamberger Sara Slatinek
      3 Nejc Sakulac Davor Plamberger Sara Slatinek
      4 Oskar Žerak Urbanc Janez Marin Sara Slatinek
      5 Jure Hudobreznik Zmago Štih
      6 Tim Britovšek Mojca Volavšek
      7 Branko Dobrovoljski Mojca Volavšek
      8 Martin Plaskan Hodnik Mojca Volavšek
      9 Ema Hliš Mastnak Mojca Volavšek
      10 Trio - Sara Koželjnik (violina), Maja Sevčnikar (violina), Neža Turinek (klavir) Jerneja Srebernjak, Anja Rosec
      11 Klavirski trio - Stella Halilović (violina), Manca Ernst (klavir), Kim Fricelj (violončelo) Danica Koren, Katja Žličar Marin, Tamara Gombač
      12 Filip Štih Tomaž Lojen Sara Slatinek
      13 Luka Jovanović Janez Marin Sara Slatinek
      14 Klavirski trio - Anja Vodošek (klavir), Hana Žličar (violončelo), Klara Zemljič (violina) Sanja Mlinar Marin, Tamara Gombač, Danica Koren
      15 Erik Glinšek Izidor Kokovnik
      16 Slavko Lesnik Mojca Volavšek
      17 Tjaša Srotič Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek
      18 Neža Vipavc Davor Plamberger Jerneja Grebenšek
      19 Anika Kolar Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek
      20 Andraž Malgaj Primož Kranjc
      21 Nace Apšner, Mia Koper Monika Krajnc Štih
      22 Tea Čerenak, Rok Žerdoner Jure Podvratnik
      23 Din Ćejvanović, Doris Ćosić Monika Krajnc Štih
      24 Petja Emeršič, Neža Kikec Pascal Vehovec, Monika Vehovec
      25 Maj Mirst, Lenart Šonc Katja Žličar Marin, Manja Gošnik Vovk
      26 Ditka Volk Damir Tkavc Ines Ivanovič
      27 Lucija Škruba Miran Šumečnik Anja Rosec
      28 David Tretjak Gregor Dvorjak Anja Rosec
      29 Jaka Hudobreznik Miran Šumečnik Anja Rosec
      30 Dementej Gradišnik Gregor Dvorjak Anja Rosec
      31 Jure Hrovat Miran Šumečnik Anja Rosec
      32 Oskar Rednak Miran Šumečnik Anja Rosec
      33 Adrian Drago Poprijan Damir Tkavc Ana Tijssen
      34 Peter Tomšič Damir Tkavc Ana Tijssen
      35 Gašper Poprijan Miran Šumečnik Anja Rosec
      36 Luka Ovčjak Mitja Škorjanc Ana Tijssen
      37 Ana Tijssen, prof.
    • Poreč fest - 8. mednarodno kitaristično in violinistično tekmovanje

      Poreč, Hrvaška, 17. do 19. februar 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Urbaan Reiter Xhevdet Sahatxhija
    • 20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov celjskega in koroškega območja

      1. do 7. februar 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Žiga Petrinjak Damir Tkavc Ines Ivanovič
      2 Ditka Volk Damir Tkavc Ines Ivanovič
      3 Jaka Hudobreznik Miran Šumečnik Anja Rosec
      4 Lucija Škruba Miran Šumečnik Anja Rosec
      5 David Tretjak Gregor Dvorjak Anja Rosec
      6 Klavirski trio - Stella Halilović (violina), Manca Ernst (klavir), Kim Fricelj (violončelo) Danica Koren, Katja Žličar Marin, Tamara Gombač
      7 Trio - Sara Koželjnik (violina), Maja Sevčnikar (violina), Neža Turinek (klavir) Jerneja Srebernjak, Anja Rosec
      8 Duo violončel - Neja Privšek, Sara Pungartnik Črešnar Jerica Žgeč
      9 Klavirski trio - Anja Vodošek (klavir), Hana Žličar (violončelo), Klara Zemljič (violina) Sanja Mlinar Marin, Tamara Gombač, Danica Koren
      10 Kitarski duo - Tea Čerenak, Rok Žerdoner Jure Podvratnik
      11 Kitarski duo - Mia Koper, Nace Apšner Monika Krajnc Štih
      12 Tjaž Marin Davor Plamberger Sara Slatinek
      13 Mark Urbanc Glinšek Davor Plamberger Sara Slatinek
      14 Nejc Sakulac Davor Plamberger Sara Slatinek
      15 Oskar Žerak Urbanc Janez Marin Sara Slatinek
      16 Luka Jovanović Janez Marin Sara Slatinek
      17 Filip Štih Tomaž Lojen Sara Slatinek
      18 Jure Hudobreznik Zmago Štih
      19 Tim Britovšek Mojca Volavšek
      20 Branko Dobrovoljski Mojca Volavšek
      21 Martin Plaskan Hodnik Mojca Volavšek
      22 Ema Hliš Mastnak Mojca Volavšek
      23 Jošt Frankovič Alen Ojcinger Ines Ivanovič
      24 Teo Voh Alen Ojcinger Ines Ivanovič
      25 Gašper Poprijan Miran Šumečnik Anja Rosec
      26 Klavirski duo - Maj Mirst, Lenart Šonc Katja Žličar Marin, Manja Gošnik Vovk
      27 Klavirski duo - Neža Kikec, Petja Emeršič Monika Vehovec, Pascal Vehovec
    • 4. mednarodno tekmovanje Društva harfistov Slovenije

      GŠ Fran Korun Koželjski Velenje, 3. do 6. november 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Zoja Kopitar Katja Šumečnik
      2 Andreja Šadl Katja Šumečnik
      3 Pina Levar Katja Šumečnik
      4 Brina Sinur Katja Šumečnik
      5 Karin Kopušar Dalibor Bernatović
      6 Brina Zamrnik Dalibor Bernatović
      7 Nina Petrič Katja Šumečnik
    • 3. mednarodno klavirsko tekmovanje Aci Bertoncelj 2016

      Velenje, Slovenija, 28. do 29.oktober 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Vita Hofinger Mihelič Katja Žličar Marin
      2 Vodošek Anja Sanja Mlinar Marin
      3 Rok Tadej Brunšek Monika Vehovec
      4 Matej Ferlež Tea Plazl
      5 Neža Kikec Monika Vehovec
      6 Petja Emeršič Pascal Vehovec
      7 Ula Aurelija Gams Monika Vehovec
      8 Pia Landeker Jerneja Grebenšek
      9 Lenart Šonc Manja Gošnik Vovk
      10 Neža Avberšek Manja Gošnik Vovk
      11 Maksim Stoviček Pascal Vehovec
    • Šolske nagrade ob zaključku šolskega leta 2015/2016

      Glasbena šola ob zaključku leta podeljuje šolske nagrade in plakete za izjemne dosežke.

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Loti Mršnjak Zoran Mitev
      2 Jona Zamrnik Tanja Mršnjak Petrej
      3 Rok Tadej Brunšek Monika Vehovec
      4 Luka Ovčjak Miran Šumečnik
      5 Gašper Poprijan Miran Šumečnik
      6 Matej Ferlež Tea Plazl
      7 Viktorija Razdevšek Tanja Mršnjak Petrej
      8 Lara Oprešnik Jerneja Grebenšek
      9 Luka Ovčjak, Oskar Rednak, Jure Hrovat, Gašper Poprijan Miran Šumečnik
      10 Otroški pevski zbor Manja Gošnik Vovk Katja Žličar Marin
      11 Mladinski pihalni orkester Janez Marin
    • 6. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje

      Radlje ob Dravi, 21. do 26. maj 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Ula Aurelija Gams Monika Vehovec
      2 Matej Ferlež Tea Plazl
      3 Mia Semeja Anja Rosec
    • Mednarodno kitarsko tekmovanje "Enrico Mercatali"

      Gorica (Italija), 14. 5. 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Nives Gošnjak Monika Krajnc Štih
    • 12. mednarodno srečanje harmonikarjev

      Beltinci, 22. do 23. april 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Bruno Šonc Zmago Štih
      2 Katarina Kladnik Izidor Kokovnik
    • Mednarodno tekmovanje pihalcev in trobilcev "Varaždin Woodwind & Brass"

      Varaždin, 8. do 15. april 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Karin Plazl Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl
      2 Luka Ovčjak Miran Šumečnik Anja Rosec
      3 Oskar Rednak Miran Šumečnik Anja Rosec
      4 Jure Hrovat Miran Šumečnik Anja Rosec
      5 Jaka Hudobreznik Miran Šumečnik Anja Rosec
      6 Gašper Poprijan Miran Šumečnik Anja Rosec
    • 25. revija Zagorje ob Savi 2016

      Državno tekmovanje otroških in mladinskih zborov, 5. in 6. april 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Otroški pevski zbor Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje Children choirs (up to 11 years) Manja Gošnik Vovk, zborovodkinja Katja Žličar Marin - klavir, Ana Zajc Smolčnik - flavta in Jerica Žgeč - violončelo
      2 Mladinski pevski zbor Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje Youth choirs (up to 15 years) Tea Plazl, zborovodkinja Jelka Hrovat - klavir in Špela Zamrnik - flavta Golden award
    • 8. mednarodno glasbeno tekmovanje in festival solistov ter komornih skupin - SVIREL

      Vipolže, Kojsko, Šmartno, Biljana, Dobrovo, Šlovrenc, Nova Gorica, Kromberk, 30. marec do 17. april 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Lana Sajko Igor Ulokin Ines Ivanovič
      2 Urška Sevčnikar Peter Napret
      3 Stella Halilović Igor Ulokin Ines Ivanovič
      4 Klara Zemljič Barbara Fanedl Ines Ivanovič
      5 Maruša Lavrinšek Igor Ulokin Ines Ivanovič
      6 Nina Kač Igor Ulokin Ines Ivanovič
      7 Vid Matjaš Igor Ulokin Ines Ivanovič
      8 Barbara Horvat Barbara Fanedl Ana Tijssen
      9 Karin Lešnik Barbara Fanedl Ana Tijssen
      10 Zoja Kopitar Katja Šumečnik
      11 Brina Sinur Katja Šumečnik
      12 Zarja Lana Rakef Katja Šumečnik
      13 Andreja Šadl Katja Šumečnik
      14 Anina Pavić Katja Šumečnik
      15 Karin Kopušar Dalibor Bernatović
      16 Nina Petrič Katja Šumečnik
      17 Lara Ramšak Matjaž Emeršič
      18 Manca Nahtigal Mojca Ušen Tkalčec Sanja Mlinar Marin
      19 Gašper Poprijan Miran Šumečnik Anja Rosec
      20 Luka Ovčjak Miran Šumečnik Anja Rosec
      21 Luka Ovčjak (evfonij), Oskar Rednak (pozavna), Jure Hrovat (pozavna), Gašper Poprijan (tuba) Miran Šumečnik
      22 Amadeja Juhart Barbara De Costa
      23 Izidor Ostan Andreja Golež
      24 Neža Ulaga Ema Zapušek
      25 Jure Knez Izidor Kokovnik
      26 Pina Levar Katja Šumečnik
      27 Branko Dobrovoljski, Ema Hliš Mastnak, Matija Drolc Mojca Volavšek
    • 15. mednarodno tekmovanje godalcev "Rudolf Matz"

      Čakovec, Hrvaška, 19. - 24. marec 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Maruška Dobrovoljski violin 2. Peter Napret 2nd prize
    • 45. tekmovanje mladih glasbeniko​v Slovenije - TEMSIG

      Glasbene šole primorske regije, 1. - 13. marec 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Miha Unterlehner Jerneja Grebenšek
      2 Vita Hofinger Mihelič Katja Žličar Marin
      3 Klara Kikec Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      4 Lara Grazer Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      5 Lara Oprešnik Jerneja Grebenšek
      6 Jan Pušnik Sanja Mlinar Marin
      7 Luka Ovčjak, Oskar Rednak, Jure Hrovat, Gašper Poprijan Miran Šumečnik
      8 Nika Oder Špela Zamrnik Nina Verboten
      9 Lara Oblak Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      10 Tara Rus Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      11 Lara Govek Špela Zamrnik Nina Verboten
      12 Matej Ferlež Tea Plazl
      13 Pia Landeker Jerneja Grebenšek
      14 Manca Ernst Katja Žličar Marin
      15 Lenart Šonc Manja Gošnik Vovk
      16 Rok Tadej Brunšek Monika Vehovec
      17 Nina Kreča Gordana Hleb Nikolaj Žličar
      18 Katica Zemljak Janko Potočnik Olga Ulokina
      19 Matjaž Čelan Jerneja Grebenšek
      20 Neža Tovšak Manja Gošnik Vovk
      21 Anja Vodošek Sanja Mlinar Marin
      22 Hana Ravnak Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič
      23 Jona Zamrnik Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten
      24 Viktorija Razdevšek Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten
      25 Anže Koprivec Aleš Logar Pascal Vehovec
      26 Lenart Kukovec Gorazd Topolovec Pascal Vehovec
      27 Matjaž Auberšek Sara Beriša Pascal Vehovec
      28 Urban Vesel Gorazd Topolovec Pascal Vehovec
      29 Timotej Šalamon Gorazd Topolovec Pascal Vehovec
      30 Enej Jezernik Zoran Mitev Ines Ivanovič
      31 Loti Mršnjak Zoran Mitev Ines Ivanovič
      32 Lara Ramšak Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      33 Ema Kač Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      34 Tia Jakob Kukovič Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin
      35 Katarina Dermol Boštjan Mesarec Valentina Čas
      36 Anej Doler Črep Lovro Vrzelak Ines Ivanovič
      37 Blaž Peter Brunšek Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      38 Tea Zupanc Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin
      39 Jakob Hauptman Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
    • Mednarodno glasbeno tekmovanje London Grand Prize Virtuoso 2016

      Spletno tekmovanje, 14. februar 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Karin Plazl oboe Intermediate Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten 2nd prize
      2 Viktorija Razdevšek oboe Intermediate Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten 2nd prize
      3 Matej Ferlež piano Junior Tea Plazl 1st prize
      4 Anja Vodošek piano Intermediate Sanja Mlinar Marin 1st prize
    • 19. regijsko tekmovanje mladih glasbeniko​v celjskega in koroškega območja

      Celje in Velenje, 1. - 4. februar 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Lara Govek Špela Zamrnik Nina Verboten
      2 Tara Rus Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      3 Špela Sevčnikar Neva Berke Katja Žličar Marin
      4 Lara Oblak Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      5 Nika Oder Špela Zamrnik Nina Verboten
      6 Ajda Dobnik Neva Berke Sanja Mlinar Marin
      7 Anja Reberšak Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin
      8 Zala Kavšak Neva Berke Sanja Mlinar Marin
      9 Lucija Misja Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin
      10 Klara Kikec Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      11 Lara Grazer Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      12 Enej Jezernik Zoran Mitev Ines Ivanovič
      13 Loti Mršnjak Zoran Mitev Ines Ivanovič
      14 Andraž Železnik Zoran Mitev Ines Ivanovič
      15 Blaž Peter Brunšek Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      16 Katarina Dermol Boštjan Mesarec Valentina Čas
      17 Anej Doler Črep Lovro Vrzelak Ines Ivanovič
      18 Tina knez Lovro Vrzelak Ines Ivanovič
      19 Zapušek Sara Lovro Vrzelak Ines Ivanovič
      20 Tia Jakob Kukovič Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin
      21 Ema Kač Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      22 Jakob Hauptman Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      23 Tea Zupanc Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin
      24 Lara Ramšak Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      25 Katarina kladnik Izidor Kokovnik
      26 Komorna skupina trobil - Luka Ovčjak (bariton), Oskar Rednak (pozavna), Jure Hrovat (pozavna), Gašper Poprijan (tuba) Miran Šumečnik
      27 Nina Kreča Gordana Hleb Nikolaj Žličar
      28 Dominik Dobnik Janko Potočnik Olga Ulokina
      29 Anina Cesar Janko Potočnik Olga Ulokina
      30 Katica Zemljak Janko Potočnik Olga Ulokina
      31 Anja Vodošek Sanja Mlinar Marin
      32 Neža Tovšak Manja Gošnik Vovk
      33 Matjaž Čelan Jerneja Grebenšek
      34 Hana Ravnak Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič
      35 Jona Zamrnik Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten
      36 Viktorija Razdevšek Tanja Mršnjak Petrej nina Verboten
      37 Karin Plazl Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten
      38 Rok Tadej Brunšek Monika Vehovec
      39 Vita Plamberger Anja Rosec
      40 Manca Ernst Katja Žličar Marin
      41 Pia Landeker Jerneja Grebenšek
      42 Matej Ferlež Tea Plazl
      43 Lenart Šonc Manja Gošnik Vovk
      44 Petja Emeršič Pascal Vehovec
      45 Neža Kikec Nina Verboten
      46 Miha Unterlehner Jerneja Grebenšek
      47 Vita Hofinger Mihelič Katja Žličar Marin
      48 Lenart Kukovec Gorazd Topolovec Pascal Vehovec
      49 Urban Vesel Gorazd Topolovec Pascal Vehovec
      50 Anže Koprivec Aleš Logar Pascal Vehovec
      51 Timotej Šalamon Gorazd Topolovec Pascal Vehovec
      52 Matjaž Auberšek Sara Beriša Pascal Vehovec
      53 Tilen Apatič Aleš Logar Valentina Čas
      54 Lara Oprešnik Jerneja Grebenšek
      55 Jan Pušnik Sanja Mlinar Marin
    • fOKS - 3. tekmovanje pihalcev Glasbene šole Velenje,

      Velenje, 18. in 19. december 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Lara Grazer Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      2 Klara Kikec Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      3 Vanesa Večko Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin
      4 Živa Mali Neva Berke Nina Verboten
      5 Lucija Misja Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin
      6 Brina Kerič Mojca Ušen Tkalčec Nina Verboten
      7 Karin Plazl Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten
      8 Lara Ramšak Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      9 Lara Oblak Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      10 Anja Reberšak Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin
      11 Nika Oder Špela Zamrnik Nina Vreboten
      12 Brina Rednjak Špela Zamrnik Nina Verboten
      13 Viktorija Razdevšek Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten
      14 Anže Koprivec Aleš Logar Pascal Vehovec
      15 Lenart Kukovec Aleš Logar Pascal Vehovec
      16 Timotej Šalamon Gorazd Topolovec Pascal Vehovec
      17 Urban Vesel Gorazd Topolovec Pascal Vehovec
      18 Matjaž Auberšek Sara Beriša Pascal Vehovec
      19 Tea Zupanc Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin
      20 Jakob Hauptman Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      21 Ajda Dobnik Neva Berke Sanja Mlinar Marin
      22 Zala Kavšak Neva Berke Sanja Mlinar Marin
      23 Ožbej Kavšak Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič
      24 Vida Volk Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič
      25 Tara Rus Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      26 Špela Sevčnikar Neva Berke Katja Žličar Marin
      27 Katalena Pogorelčnik Mojca Ušen Tkalčec Nina Verboten
      28 Ema Timošek Špela Zamrnik Nina Verboten
      29 Loti Krk Špela Zamrnik Nina Verboten
      30 Jona Zamrnik Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten
      31 Nejc Vuzem Sara Beriša Pascal Vehovec
      32 Tia Jakob Kukovič Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin
      33 Ema Kač Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      34 Najle Kadyrova Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      35 Žan Žak Strgar Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      36 Estera Koželjnik Mojca Ušen Tkalčec Sanja Mlinar Marin
      37 Manca Nahtigal Mojca Ušen Tkalčec Sanja Mlinar Marin
      38 Zarja Apšner Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič
      39 Jana Bastič Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič
      40 Anej Doler Črep Lovro Vrzelak Ines Ivanovič
      41 Tina Knez Lovro Vrzelak Ines Ivanovič
      42 Metod Lamot Boštjan Mesarec Ines Ivanovič
      43 Mojca Miklič Boštjan Mesarec Ines Ivanovič
      44 Hana Ravnak Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič
      45 Neža Aubreht Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin
      46 Sara Zapušek Lovro Vrzelak Matjaž Železnik
      47 Lara Govek Špela Zamrnik Nina Verboten
      48 Klara Kuprešak Mojca Ušen Tkalčec Sanja Mlinar Marin
      49 Neja Popržen Špela Zamrnik Nina Verboten
      50 Blaž Peter Brunšek Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      51 Lev Kadivnik Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      52 Urban Krepel Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      53 Blaž Lesnjak Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
      54 Blažka Škruba Mojca Ušen Tkalčec Sanja Mlinar Marin
      55 Ula Švarc Klanfer Neva Berke Sanja Mlinar Marin
      56 Katarina Dermol Boštjan Mesarec Valentina Čas
      57 Nejc De Costa Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič
      58 Pika Dolenc Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič
      59 Zarja Kukovec Lovro Vrzelak Ines Ivanovič
      60 Klara Blažka Cigler Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin
      61 Lara Mlinšek Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin
      62 Tajda Rušnik Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Mlinar
      63 Luka Polak Rožič Lovro Vrzelak Matjaž Železnik
      64 Jure Apšner Sara Beriša Pascal Vehovec
      65 Ajda Fučik Sara Beriša Pascal Vehovec
    • EMONA festival 2015, Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana

      mednarodno tekmovanje mladih pihalcev, 16. - 22. november 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Lara Ramšak clarinet 3. cat. Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin silver award
      2 Lucija Misja flute 3. cat. Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin certificate of participation
      3 Klara Kikec Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      4 Tara Rus Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      5 Špela Sevčnikar Neva Berke Katja Žličar Marin
      6 Lara Oblak Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      7 Jakob Hauptman Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin
    • Zlata pika

      Velenje, Pikin festival, 25. september 2015

      Oddelek za balet Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje je za baletno predstavo Trnuljčica v koreografiji Maje Verčko dobil najvišje festivalsko priznanje - zlato piko za najbolj pikasto predstavo na Tomaževem odru.

    • Šolske nagrade ob zaključku šolskega leta 2014/2015

      Glasbena šola ob zaključku leta podeljuje šolske nagrade in plakete za izjemne dosežke.

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Din Ćejvanović Monika Krajnc Štih
      2 Maja Rotovnik Peter Napret
      3 Brina Zamrnik Dalibor Bernatović
      4 Rok Tadej Brunšek Monika Vehovec
      5 Mladinski pevski zbor Matjaž Vehovec Jelka Hrovat
    • Mednarodno tekmovanje za mlade glasbenike 'Ohridski biseri' 2015

      Ohrid (Makedonija), 15. do 21. junij 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Viktorija Razdevšek Tanja Mršnjak Petrej
    • Mednarodno tekmovanje združenja Jupiter (kategorija godala in pihala)

      Nervi (Italija), 28. - 31. maj 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Rok Korenčan Danica Koren
    • 3. mednarodno glasbeno tekmovanje Tomaž Holmar (klavir, harmonika)

      Naborjet (Udine, Italija), 29. do 31. maj 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Anja Vodošek Monika Vehovec
      2 Petja Emeršič Pascal Vehovec
      3 Lara Oprešnik Jerneja Grebenšek
      4 Jan Pušnik Sanja Mlinar Marin
    • 5. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje 2015

      Glasbena šola Radlje ob Dravi, 23. do 26. maj 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Matej Ferlež Tea Plazl
      2 Neža Kikec Nina Verboten
      3 Anja Vodošek Monika Vehovec
      4 Jure Hrovat Jerneja Grebenšek
      5 Matjaž Čelan Monika Vehovec
      6 Miha Unterlehner Jerneja Grebenšek
      7 Ema Hojan Tea Plazl
      8 Loti Mršnjak Tea Plazl
      9 Pia Landeker Jerneja Grebenšek
    • 6. mednarodno tekmovanje za mlade glasbenike - Antonio Salieri

      Legnago (Italija), 10. - 19. april 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Klara Zemljič Danica Koren
      2 Nina Oder Danica Koren
      3 Špela Oder Danica Koren
    • 31. mednarodni mladinski pevski festival Celje

      15. - 19. april 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Mladinski pevski zbor Glasbene šole Velenje Matjaž Vehovec, dirigent Jelka Hrovat, klavir
    • Dnevi kitare Krško

      11. in 12. april 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Tea Čerenak Teja Pintar
    • Festival Young Prague 2015

      Praga, 27. – 28. marec 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Mladinski pevski zbor Glasbene šole Velenje Matjaž Vehovec, dirigent Jelka Hrovat, klavir
    • 7. mednarodno glasbeno tekmovanje in festival solistov ter komornih skupin - SVIREL

      Nova Gorica, Goriška Brda, Štanjel, 22. marec do 12. april 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Branko Dobrovoljski Mojca Volavšek
      2 Ema Hliš Mastnak Mojca Volavšek
      3 Trio harmonik VELACCORD (Franc Gregor Sevčnikar, Jure Knez, Andraž Malgaj) Zmago Štih
      4 Kim Fricelj Jerica Žgeč Tea Plazl
      5 Karin Kopušar Katja Skrinar
      6 Anina Pavić Katja Skrinar
      7 Brina Zamrnik Dalibor Bernatović
      8 Nina Petrič Katja Skrinar
      9 Andreja Šadl Katja Skrinar
      10 Zarja Lana Rakef Katja Skrinar
      11 Brina Rednjak Špela Zamrnik Nina Verboten
      12 Lucija Misja Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin
      13 Živa Mali Mojca Ušen Tkalčec Nina Verboten
      14 Esther Jerina Mojca Ušen Tkalčec Nina Verboten
      15 Monika Škvorc Jernej Marinšek Nikolaj Žličar
      16 Manca Nahtigal Mojca Ušen Tkalčec Nina Verboten
      17 Lara Grazer Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      18 Tara Rus Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      19 Lara Oblak Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      20 Klara Kikec Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      21 Nina Pohorec Damir Tkavc Ines Ivanovič
      22 Gašper Poprijan Miran Šumečnik Tea Plazl
      23 Adrijan Drago Poprijan Damir Tkavc Ines Ivanovič
      24 Jaka Hudobreznik Miran Šumečnik Tea Plazl
      25 Luka Ovčjak Miran Šumečnik Tea Plazl
      26 Monika Logar Tomaž Lojen
    • 6. mednarodno citrarsko tekmovanje Ernst Volkmann-Preis

      München, Nemčija, 13. - 15. marec 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Maja Rotovnik Peter Napret
    • Regijsko tekmovanje Primorske II. in III. kategorije

      Glasbene šole primorske regije, 9. do 20. marec 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Doris Ćosić Monika Krajnc Štih
      2 Barbara Horvat Danica Koren Ana Avberšek
      3 Špela Oder Danica Koren Ana Avberšek
      4 Gaja Ana Zvonar Igor Ulokin Nikolaj Žličar
      5 Mojca Verčnik Franziska Planko
      6 Pihalni trio - Lara Oprešnik (klavir), Lara Ramšak (klarinet) in Klara Kikec (flavta) Alenka Goršič Ernst
      7 Neža Ulaga Ema Zapušek
      8 Izidor Ostan Andreja Golež
      9 Naja Mohorič Dalibor Bernatović
      10 Maruška Dobrovoljski Andreja Glavač
      11 Branko Dobrovoljski Andreja Glavač
      12 Tadej Glinšek Olga Ulokina
      13 Ana Golob Olga Ulokina
    • 44. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije - TEMSIG

      Glasbene šole primorske regije, 9. do 20. marec 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Din Ćejvanović Monika Krajnc Štih
      2 Maja Rotovnik Peter Napret
      3 Maruška Dobrovoljski Peter Napret Ines Ivanovič
      4 Lara Fučik Jasmina Rijavec Ines Ivanovič
      5 Ema Pibernik Igor Ulokin Nikolaj Žličar
      6 Ania Marinčić Barić Peter Napret
      7 Klara Zemljič Danica Koren Ines Ivanovič
      8 Aneja Pirnat Teja Pintar
      9 Nina Oder Danica Koren Ana Avberšek
      10 Doris Ćosić Monika Krajnc Štih
      11 Pihalni trio - Jona Zamrnik (oboa), Tara Rus (flavta) in Nika Oder (flavta) Špela Zamrnik
      12 Kvartet klarinetov - Tia Jakob Kukovič, Ema Kač, Žan Žak Strgar in Rok Svečko Boštjan Mesarec
      13 Pihalni trio - Lara Oprešnik (klavir), Lara Ramšak (klarinet) in Klara Kikec (flavta) Alenka Goršič Ernst
      14 Pihalni trio - Lara Oblak (flavta), Jakob Hauptman (klarinet) in Miha Unterlehner (klavir) Matjaž Emeršič
      15 Duet oboj - Karin Plazl in Viktorija Razdevšek Tanja Mršnjak Petrej
      16 Trio flavt - Anja Reberšak, Ajda Dobnik in Zala Kavšak Ana Zajc Smolčnik
      17 Kvartet saksofonov - Patrik Tori, Gašper Ladinek, Timotej Šalamon in Lenart Kukovec Aleš Logar
      18 Kim Fricelj Jerica Žgeč Tea Plazl
      19 Brina Zamrnik Dalibor Bernatović
      20 Amadeja Juhart Barbara de Costa
      21 Anja Mazej Barbara de Costa
      22 Nina Petrič Katja Skrinar
      23 Izidor Ostan Andreja Golež
      24 Neža Ulaga Ema Zapušek
      25 Naja Mohorič Dalibor Bernatović
      26 Andreja Šadl Katja Skrinar
      27 Tadej Glinšek Olga Ulokina
    • 12. mednarodno glasbeno tekmovanje Davorin Jenko

      Beograd, marec 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Klara Kikec Alenka Goršič Ernst
      2 Lara Oprešnik (klavir), Klara Kikec (flavta), Lara Ramšak (klarinet) Alenka Goršič Ernst
      3 Karin Plazl Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl
      4 Viktorija Razdevšek Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl
      5 Loti Mršnjak Zoran Mitev Tea Plazl
    • Mednarodno klavirsko tekmovanje Music Fest - Rising Talents, Princeton (New Jersey, ZDA)

      8. februar 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Rok Tadej Brunšek Monika Vehovec
    • 18. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov celjskega in koroškega območja

      Celje, Velenje, 10. in 11. februar 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Zoja Meh Teja Pintar
      2 Aneja Pirnat Teja Pintar
      3 Din Ćejvanović Monika Krajnc Štih
      4 Ania Marinčić Barić Peter Napret
      5 Maja Rotovnik Peter Napret
      6 Tia Jakob Kukovič (klarinet), Ema Kač (klarinet), Žan Žak Strgar (klarinet), Rok Svečko (klarinet) Boštjan Mesarec
      7 Jona Zamrnik (oboa), Tara Rus (flavta), Nika Oder (flavta) Špela Zamrnik
      8 Karin Plazl (oboa), Viktorija Razdevšek (oboa) Tanja Mršnjak Petrej
      9 Patrik Tori (sopran saksofon), Gašper Ladinek (alt saksofon), Timotej Šalamon (tenor saksofon), Lenart Kukovec (bariton saksofon) Aleš Logar
      10 Lara Oblak (flavta), Jakob Hauptman (klarinet), Miha Unterlehner (klavir) Matjaž Emeršič
      11 Anja Reberšak (flavta), Ajda Dobnik (flavta), Zala Kavšak (flavta) Ana Zajc Smolčnik
      12 Kim Fricelj Jerica Žgeč Tea Plazl
      13 Anja Mazej Barbara De Costa
      14 Amadeja Juhart Barbara De Costa
      15 Brina Zamrnik Dalibor Bernatović
      16 Karin Kopušar Katja Skrinar
      17 Anina Pavič Katja Skrinar
      18 Nina Petrič Katja Skrinar
      19 Maruška Dobrovoljski Peter Napret Ines Ivanovič
      20 Ema Pibernik Igor Ulokin Nikolaj Žličar
      21 Lara Fučik Jasmina Rijavec Ines Ivanovič
      22 Urška Sevčnikar Peter Napret Ines Ivanovič
      23 Andreja Šadl Katja Skrinar
      24 Zarja Lana Rakef Katja Skrinar
      25 Nina Oder Danica Koren Ana Avberšek
      26 Brina Bastič Igor Ulokin Nikolaj Žličar
      27 Nina Kač Jerneja Srebernjak Ines Ivanovič
      28 Klara Zemljič Danica Koren Ines Ivanovič
      29 Manca Glinšek Jerneja Srebernjak Ines Ivanovič
      30 Vid Matjaš Igor Ulokin Nikolaj Žličar
    • 4. mednarodno tekmovanje za pianiste "Ivan Rijavec"

      Rogaška Slatina, 25. 01. 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Manca Ernst Katja Žličar Marin
      2 Matjaž Čelan Monika Vehovec
      3 Neža Tovšak Manja Gošnik Vovk
      4 Vita Hofinger Mihelič Katja Žličar Marin
    • fOKS - 2. tekmovanje pihalcev Glasbene šole Velenje, 18. 12. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Nina Berkenjačevič, flavta, Nela Huseinovič, flavta in Loti Krk, flavta Špela Zamrnik
      2 Vita Žager, oboa, Vida Volk, oboa in Loti Mršnjak, fagot Tanja Mršnjak Petrej
      3 Lara Govek, flavta, Neja Popržen, flavta in Ema Timošek, flavta Špela Zamrnik
      4 Eva Mogilnicki, flavta, Špela Sevčnikar, flavta in Ana Vrečar, flavta Neva Beriša
      5 Lana Grabner, flavta in Tijana Lazič, flavta Špela Zamrnik
      6 Tia Jakob Kukovič, klarinet, Ema Kač, klarinet, Žan Žak Strgar, klarinet in Rok Svečko, klarinet Boštjan Mesarec
      7 Anja Rednjak, flavta, Zala Verbič, flavta in Lana Turinek, flavta Ana Zajc Smolčnik
      8 Nika Oder, flavta, Tara Rus, flavta in Jona Zamrnik, oboa Špela Zamrnik
      9 Manca Nahigal, flavta, Ajda Stropnik, flavta in Estera Koželjnik, flavta Mojca Ušen Tkalčec
      10 Ajda Dobnik, flavta, Anja Reberšak, flavta in Zala Kavšak, flavta Neva Beriša
      11 Karin Plazl, oboa in Viktorija Razdevšek, oboa Tanja Mršnjak Petrej
      12 Neža Ocepek, flavta, Tjaša Erjavec, flavta in Nejla Dragonić, flavta Ana Zajc Smolčnik
      13 Patrik Tori, sopran saksofon, Gašper Ladinek, alt saksofon, Timotej Šalamon, tenor saksofon in Lenart Kukovec, bariton saksofon Aleš Logar
      14 Lucija Misja, flavta, Lana Turinek, flavta, Eva Ocepek, flavta in Anja Reberšak, flavta Ana Zajc Smolčnik
      15 Lara Oblak, flavta, Jakob Hauptman, klarinet in Miha Unterlehner, klavir Matjaž Emeršič
      16 Vanesa Večko, flavta, Maja Repolusk, flavta in Katja Vidović, klavir Špela Zamrnik in Ana Zajc Smolčnik
      17 Klara Kikec, flavta, Lara Ramšak, klarinet in Lara Oprešnik, klavir Alenka Goršič Ernst
    • 10. mednarodno tekmovanje za mlade glasbenike - Ars nova

      Trst (Italija), 28. 11 - 7. 12. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Nina Oder Danica Koren Ana Avberšek
      2 Klara Zemljič Danica Koren Ines Ivanovič
      3 Anja Vodošek Monika Vehovec
    • 14. klavirsko mednarodno tekmovanje za nagrado mesta Gorice

      Gorica (Italija), 24. - 29. 11. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Rok Tadej Brunšek Monika Vehovec -
      2 Jan Pušnik Sanja Mlinar Marin
    • "Flavtistra 2014", 3. mednarodno združevanje flavtistov

      Koper, 22. 11. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Anja Reberšak Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin
    • 2. mednarodno klavirsko tekmovanje "Aci Bertoncelj"

      Velenje, 24.-25. 10. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Rok Tadej Brunšek Monika Vehovec
      2 Matej Ferlež Tea Plazl
      3 Manca Ernst Katja Žličar Marin
      4 Ema Hojan Tea Plazl
      5 Neža Kikec Nina Verboten
      6 Pia Landeker Jerneja Grebenšek
      7 Vita Hofinger Mihelič Katja Žličar Marin
      8 Miha Unterlehner Jerneja Grebenšek
      9 Neža Tovšak Manja Gošnik Vovk
      10 Anja Vodušek Monika Vehovec
      11 Matjaž Čelan Monika Vehovec
      12 Jure Hrovat Jerneja Grebenšek
      13 Lara Oprešnik Jerneja Grebenšek
      14 Jan Pušnik Sanja Mlinar Marin
    • Šolske nagrade ob zaključku šolskega leta

      Glasbena šola ob zaključku leta podeljuje šolske nagrade in plakete za izjemne dosežke.

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Neža Tovšak Manja Gošnik Vovk
      2 Rok Tadej Brunšek Monika Vehovec
      3 Big Band Glasbene šole Velenje Jani Šuligoj
      4 Maj Turnšek Janez Marin
      5 Vita Hofinger Mihelič Jerneja Grebenšek, Manja Gošnik Vovk
      6 Miha Unterlehner Jerneja Grebenšek
      7 Nina Oder Danica Koren
      8 Oskar Rednak Jani Šuligoj
      9 Luka Ovčjak Miran Šumečnik
    • 2. mednarodno tekmovanje Tomaž Holmar

      Naborjet (Udine, Italija), 29. maj - 1. junij 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Matjaž Čelan Monika Vehovec
      2 Manca Ernst Katja Žličar Marin
      3 Lara Oprešnik Jožica Grebenšek
      4 Barbara Verhovnik Jerneja Grebenšek
      5 Jan Pušnik Jelka Hrovat
    • Mednarodno tekmovanje združenja Jupiter 2014

      Nervi (Italija), 29. 5. - 1. 6. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Gaja Ana Zvonar Igor Ulokin Sanja Mlinar Marin
      2 Brina Bastič Igor Ulokin Sanja Mlinar Marin
      3 Vid Matjaš Igor Ulokin Sanja Mlinar Marin
    • Koroško klavirsko tekmovanje

      Radlje ob Dravi, 21.-23. maj 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Matej Ferlež Tea Plazl
      2 Neža Kikec Nina Verboten
      3 Michelle Kočevar Pascal Vehovec
      4 Jan Jurjevec Jerneja Grebenšek
      5 Lara Oprešnik Jožica Grebenšek
    • 2. mednarodni festival harfe

      Zagreb, 18. 5. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Nina Petrič Katja Skrinar
    • 3. mednarodni festival ruskih romanc "Blagoslovi me, moj talisman"

      Škofja Loka, 17. 5. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Brina Dumančič Janko Poročnik Olga Ulokina
      2 Polona Plaznik Janko Potočnik Olga Ulokina
    • 10. mednarodno srečanje harmonikarjev

      Beltinci, 8. - 10. 5. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 TRIO AMABILE (Urška Šehić, Maša Balažek in Urška Sušec) Mojca Volavšek
    • 11. tekmovanje pihalcev

      Požarevac, Srbija, 25. - 27. 4. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Aris Vehovec Tanja Mršnjak Petrej
    • 39. mednarodno tekmovanje harmonikarjev

      Pula (Hrvaška), 23. - 26. 4. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 TRIO AMABILE (Urška Šehić, Urška Sušec in Maša Balažek) Mojca Volavšek
    • 6. mednarodno glasbeno tekmovanje in festival solistov ter komornih skupin - SVIREL

      Grad Štanjel, 28. 3. do 13. 4. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Jure KNEZ Zmago Štih
      2 Andraž MALGAJ Primož Kranjc
      3 Franc Gregor SEVČNIKAR Primož Kranjc
      4 Aneja PIRNAT Teja Germadnik
      5 Zoja MEH Ksenija Kramaršek
      6 Ania MARINČIČ BARIČ Peter Napret
      7 Sara PEČNIK Peter Napret
      8 Tjaša RAKEF Peter Napret
      9 Pia LIPNIK Peter Napret
      10 Maja ROTOVNIK Peter Napret
      11 Urška SEVČNIKAR Peter Napret
      12 Maruška DOBROVOLJSKI Peter Napret
      13 Aris VEHOVEC Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten
      14 Viktorija RAZDEVŠEK Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl
      15 Karin PLAZL Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl
      16 Jona ZAMRNIK Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl
      17 Klara KIKEC Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      18 Jakob HAUPTMAN Matjaž Emeršič Nina Verboten
      19 Anina PAVIČ Katja Skrinar
      20 Karin KOPUŠAR Katja Skrinar
      21 Nina PETRIČ Katja Skrinar
      22 Naja MOHORIČ Dalibor Bernatovič
      23 Erik KRANJC Tomaž Lojen
      24 Luka OVČJAK Miran Šumečnik Tea Plazl
      25 Jure HROVAT Miran Šumečnik Tea Plazl
      26 Jaka HUDOBREZNIK Miran Šumečnik Tea Plazl
      27 Gašper POPRIJAN Miran Šumečnik Tea Plazl
      28 Jan OVČJAK Janez Šuligoj Valentina Čas
      29 Simon TAVČAR Mitja Škorjanc Pascal Vehovec
      30 Trio harmonik (Urška Šehić, Urška Sušec in Maša Balažek) Mojca Volavšek
    • 5. mednarodno tekmovanje za mlade glasbenike - Antonio Salieri

      Legnago (Italija), 11 - 13. 4. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Tjaša GORJANC Danica Koren
    • Dnevi kitare

      Krško, 12. - 13. 4. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Rok ŽERDONER Teja Germadnik
      2 Aneja PIRNAT Teja Germadnik
      3 Kitarski duo (Doris Ćosić in Din Čejvanović) Monika Krajnc Štih
    • Regijsko tekmovanje - TEMSIG (II. in III. kategorija)

      Postojna, Nova Gorica, Koper, Cerknica, Ilirska Bistrica, Idrija, Tolmin, v času od 10. 3. 2014 do 20. 3. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Maša Balažek Mojca Volavšek
      2 Jure Knez Zmago Štih
      3 Andraž Malgaj Primož Kranjc
      4 Urška Šehič Mojca Volavšek
      5 Miha Petek David Špec Anja Rosec
      6 Aljaž Rozman David Špec Anja Rosec
      7 Blaž Turinek Damir Tkavc Anja Rosec
      8 Anika Kolar Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek
      9 Monika Logar Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek
      10 Erik Kranjc Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek
      11 Tilen Šlogar Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek
      12 Simon Tavčar Mitja Škorjanc Pascal Vehovec
      13 Jure Koren Jerneja Grebenšek
      14 Špela Oder Jerneja Grebenšek
      15 Nina Oder Jerneja Grebenšek
    • 43. državno tekmovanje - TEMSIG

      Postojna, Nova Gorica, Koper, Cerknica, Ilirska Bistrica, Idrija, Tolmin, v času od 10. 3. 2014 do 20. 3. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Benjamina Breznikar Mojca Volavšek
      2 Branko Dobrovoljski Mojca Volavšek
      3 Matija Drolc Primož Kranjc
      4 Maša Balažek Mojca Volavšek
      5 Jure Knez Zmago Štih
      6 Andraž Malgaj Primož Kranjc
      7 Urška Šehič Mojca Volavšek
      8 Hana Juhart David Špec Ines Ivanovič
      9 Jaka Hudobreznik Miran Šumečnik Tea Plazl
      10 Nina Pohorec Damir Tkavc Ines Ivanovič
      11 Jan Ovčjak Janez Šuligoj Valentina Čas
      12 Miha Petek David Špec Anja Rosec
      13 Aljaž Rozman David Špec Anja Rosec
      14 Blaž Turinek Damir Tkavc Anja Rosec
      15 Matic Ravnikar Davor Plamberger Valentina Čas
      16 Nejc Sakulac Davor Plamberger Nina Verboten
      17 Maj Turnšek Janez Marin Nina Verboten
      18 Luka Jovanovič Janez Marin Nina Verboten
      19 Anže Plazl Davor Plamberger Nina Verboten
      20 Luka Ramšak Davor Plamberger Valentina Čas
      21 Filip Štih Janez Marin Nina Verboten
      22 Neža Vipavc Davor Plamberger Nina Verboten
      23 Anika Kolar Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek
      24 Monika Logar Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek
      25 Erik Kranjc Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek
      26 Tilen Šlogar Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek
      27 Jerneja Grebenšek, prof.
      28 Jure Hrovat Miran Šumečnik Tea Plazl
      29 Ahac Pustinek Janez Šuligoj Ines Ivanovič
      30 Oskar Rednak Janez Šuligoj Valentina Čas
      31 Luka Ovčjak Miran Šumečnik Tea Plazl
      32 Simon Tavčar Mitja Škorjanc Pascal Vehovec
      33 Pascal Vehovec, prof.
      34 Gašper Poprijan Miran Šumečnik Tea Plazl
      35 Kitarski duo (Doris Ćosić in Din Čejvanović) Monika Krajnc Štih
      36 Vita Plamberger Anja Rosec
      37 Mark Semeja Anja Rosec
      38 Rok Tadej Brunšek in Neža Tovšak Monika Vehovec in Manja Gošnik Vovk
      39 Ana Golob Katja Žličar Marin
      40 Asja Lešnik Katja Žličar Marin
      41 Vita Hofinger Mihelič Jerneja Grebenšek
      42 Miha Unterlehner Jerneja Grebenšek
      43 Klavirski trio: Jure Koren (klavir), Špela Oder (violina), Nina Oder (violina) Jerneja Grebenšek
    • 11. mednarodno tekmovanje - Davorin Jenko

      Beograd (Srbija), marec 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Klara KIKEC Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      2 Loti MRŠNJAK Zoran Mitev
    • 17. regijsko tekmovanje - TEMSIG

      Celje, 12. 2. 2014 - Velenje, 13. 2. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Benjamina Breznikar Mojca Volavšek
      2 Branko Dobrovoljski Mojca Volavšek
      3 Matija Drolc Primož Kranjc
      4 Hana Juhart David Špec Ines Ivanovič
      5 Jakob Menih Janez Šuligoj Valentina Čas
      6 Samo Šket David Špec Ines Ivanovič
      7 Jaka Hudobreznik Miran Šumečnik Tea Plazl
      8 Nina Pohorec Damir Tkavc Ines Ivanovič
      9 Adrian Drago Poprijan Damir Tkavc Ines Ivanovič
      10 David Sušec David Špec Ines Ivanovič
      11 Gašper Dermol Janez Šuligoj Valentina Čas
      12 Jan Ovčjak Janez Šuligoj Valentina Čas
      13 Tjaš Paradiž Davor Plamberger Valentina Čas
      14 Matic Ravnikar Davor Plamberger Valentina Čas
      15 Nejc Sakulac Davor Plamberger Nina Verboten
      16 Maj Turnšek Janez Marin Nina Verboten
      17 Luka Jovanovič Janez Marin Nina Verboten
      18 Anže Plazl Davor Plamberger Nina Verboten
      19 Luka Ramšak Davor Plamberger Valentina Čas
      20 Filip Štih Janez Marin Nina Verboten
      21 Neža Vipavc Davor Plamberger Nina Verboten
      22 Tjaša Srotič Tomaž Lojen Nina Verboten
      23 Jure Hrovat Miran Šumečnik Tea Plazl
      24 Florjan Plešnik Miran Šumečnik Tea Plazl
      25 Ahac Pustinek Janez Šuligoj Ines Ivanovič
      26 Oskar Rednak Janez Šuligoj Valentina Čas
      27 Luka Ovčjak Miran Šumečnik Tea Plazl
      28 Andrej Hutinski Alen Ojcinger Ines Ivanovič
      29 Gašper Poprijan Miran Šumečnik Tea Plazl
      30 Doris Ćosić Monika Krajnc Štih
      31 Din Ćejvanović Monika Krajnc Štih
      32 Vita Plamberger Anja Rosec
      33 Mark Semeja Anja Rosec
      34 Rok Tadej Brunšek Monika Vehovec
      35 Neža Tovšak Manja Gošnik Vovk
      36 Ana Golob Katja Žličar Marin
      37 Asja Lešnik Katja Žličar Marin
      38 Vita Hofinger Mihelič Jerneja Grebenšek
      39 Miha Unterlehner Jerneja Grebenšek
    • 3. mednarodno tekmovanje za pianiste - Ivan Rijavec

      Spodnja Idrija 25. - 26. 1. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Neža TOVŠAK Manja Gošnik Vovk
      2 Anja VODOŠEK Monika Vehovec
      3 Matjaž ČELAN Monika Vehovec
      4 Lara OPREŠNIK Jožica Grebenšek
    • 1. mednarodno tekmovanje mladih violinistov, pianistov in komornih skupin - Tartini

      Piran, 6. - 8. 12. 2013

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 KLAVIRSKI DUO: Rok Tadej Brunšek in Neža Tovšak Monika Vehovec in Manja Gošnik Vovk
    • 9. mednarodno tekmovanje za mlade glasbenike - Ars nova

      Trst (Italija), 27. 11. - 3. 12. 2013

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Nina ODER Danica Koren
      2 Karin LEŠNIK Danica Koren
      3 Barbara HORVAT Danica Koren
      4 Rok Tadej BRUNŠEK Monika Vehovec
    • 3. tekmovanje Leona Pfeiferja za mlade slovenske violiniste do 15 let

      Ljubljana, 29. - 30. 11. 2013

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Maruška DOBROVOLJSKI Peter Napret
    • 2. mednarodno tekmovanje mladih pihalcev - EMONA 2013

      Ljubljana, Konservatorij za glasbo in balet, 21. - 24. 11. 2013

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Jakob HAUPTMAN Matjaž Emeršič Nina Verboten
      2 Lara OBLAK Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      3 Brina REDNJAK Špela Zamrnik Jerneja Grebenšek
      4 Lara RAMŠAK Oto Kožuh Katja Žličar Marin
      5 Lucija MISJA Ana Zajc Smolčnik Pascal Vehovec
      6 Klara KIKEC Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin
      7 David GREGORC Matjaž Emeršič Niva Verboten
      8 Laura FELICIJAN Špela Zamrnik Jerneja Grebenšek
    • 3. madnarodno tekmovanje Društva harfistov Slovenije

      Velenje, 25. do 27. oktobra 2013

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Karin KOPUŠAR Anja Kožuh
      2 Anina PAVIČ Anja Kožuh
      3 Nina PETRIČ Anja Kožuh
      4 Sandra ŠMERC Anja Kožuh
      5 Patrik JAKŠA Anja Kožuh
      6 Brina ZAMRNIK Dalibor Bernatovič
      7 Naja MOHORIČ Dalibor Bernatovič
    • 11. mednarodno tekmovanje tolkalistov v Montesilvanu

      Pescara, Italija, 24. do 29. september 2013

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Gašper OBŠTETER Tomaž Lojen
      2 Erik KRANJC Tomaž Lojen
    • Mednarodno glasbeno tekmovanje "Tomaž Homar"

      Naborjet (Malborghetto), Italija, 30.05. - 02.06. 2013

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Lara Oprešnik Jožica Grebenšek
    • Regijsko tekmovanje otroških in mladinskih pevskih zborov "Od Celja do Koroške"

      Laško, 25. maj 2013

      Mladinski pevski zbor Glasbene Šole Fran Korun Koželjski Velenje
      zborovodja: Matjaž Vehovec

      zlato priznanje
      posebno priznanje za najboljši mladinski zbor regijskega tekmovanja
      posebno priznanje za najboljšo izvedbo slovenske ljud