• 4. mednarodno tekmovanje klasične glasbe Kaunas Sonorum 2017

      Kaunas (Litva), 28. november - 2. december 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Ula Aurelija Gams klavir B Monika Vehovec 2. laureat
    • 2. mednarodno tekmovanje harfistov "Prof. Karel Patras"

      Praga (Češka) - 16. do 19. november 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Nina Petrič harfa 4. Dalibor Bernatović 2. nagrada
      2 Karin Kopušar harfa 5. Dalibor Bernatović 1. nagrada
    • 1. mednarodno tekmovanje mladih violinistov Oskar Rieding

      On-line tekmovanje, 20. 6. - 1. 10. 2017 (prva etapa), Narodni dom Celje, 15. 10. 2017 (finale)

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Stella Halilovič violina 2. Igor Ulokin Nikolaj Žličar Zlata plaketa, 2. nagrada
      2 Lana Sajko violina 2. Igor Ulokin Nikolaj Žličar Srebrna plaketa
      3 Teja Osojnik violina 2. Igor Ulokin Nikolaj Žličar Srebrna plaketa
      4 Tara Avramovič violina 2. Igor Ulokin Nikolaj Žličar Bronasta plaketa
    • ZLATA PIKA

      Velenje, Pikin festival, 25. september 2017

      Oddelek za balet Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje je za baletno predstavo Zvezdica Zaspanka v koreografiji Maje Verčko dobil najvišje festivalsko priznanje - zlato piko za najbolj pikasto predstavo.

    • Podelitev priznanj Gimnazije Velenje dijakom glasbenikom

      Velika dvorana Glasbene šole Velenje, 23. 6. 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Brina Zamrnik harfa Dalibor Bernatović priznanje Gimnazije Velenje
      2 Karin Kopušar harfa Dalibor Bernatović priznanje Gimnazije Velenje
      3 Luka Ovčjak bariton Mitja Škorjanc priznanje Gimnazije Velenje
      4 Viktorija Razdevšek oboa Tanja Mršnjak Petrej priznanje Gimnazije Velenje
      5 Lara Ramšak klarinet Matjaž Emeršič priznanje Gimnazije Velenje
      6 Vita Hofinger Mihelič klavir Katja Žličar Marin priznanje Gimnazije Velenje
      7 Anja Vodošek klavir Sanja Mlinar Marin priznanje Gimnazije Velenje
      8 Peter Tomšič trobenta Damir Tkavc priznanje Gimnazije Velenje
      9 Izidor Ostan orgle Andreja Golež Gruden priznanje Gimnazije Velenje
      10 Andraž Malgaj harmonika Primož Kranjc priznanje Gimnazije Velenje
      11 Tea Zupanc klarinet Boštjan Mesarec priznanje Gimnazije Velenje
      12 Hana Žličar violončelo Tamara Gombač priznanje Gimnazije Velenje
      13 Din Ćejvanović kitara Monika Krajnc Štih priznanje Gimnazije Velenje
      14 Doris Ćosić kitara Monika Krajnc Štih priznanje Gimnazije Velenje
      15 Urbaan Reiter kitara Sahatxhija Xhevdet priznanje Gimnazije velenje
      16 Karin Plazl oboa Tanja Mršnjak Petrej priznanje Gimnazije Velenje
      17 Adrian Drago Poprijan trobenta Damir Tkavc priznanje Gimnazije Velenje
      18 Dijaki 3. U priznanje Gimnazije Velenje
      19 Člani mladinskega pihalnega orkestra Glasbene Šole Velenje Janez Marin priznanje Gimnazije Velenje
    • Šolske nagrade ob zaključku šolskega leta 2016/2017

      Glasbena šola ob zaključku leta podeljuje šolske nagrade in plakete za izjemne dosežke.

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Matej Ferlež klavir Tea Plazl plaketa za izjemne dosežke
      2 Gašper Poprijan tuba Miran Šumečnik plaketa za izjemne dosežke
      3 Mia Koper, Nace Apšner kitarski duo Monika Krajnc Štih plaketa za izjemne dosežke
      4 Stella Halilović (violina), Manca Ernst (klavir), Kim Fricelj (violončelo) klavirski trio Danica Koren, Katja Žličar Marin, Tamara Gombač plaketa za izjemne dosežke
      5 Anja Vodošek (klavir), Hana Žličar (violončelo), Klara Zemljič (violina) klavirski trio Sanja Mlinar Marin, Tamara Gombač, Danica Koren plaketa za izjemne dosežke
      6 Maj Mirst, Lenart Šonc klavirski duo Katja Žličar Marin, Manja Gošnik Vovk plaketa za izjemne dosežke
      7 Ajda Dobnik, Anja Reberšak, Zala Kavšak trio flavt "Sweet roses" Ana Zajc Smolčnik plaketa za izjemne dosežke
      8 Kitarski orkester Monika Krajnc Štih plaketa za izjemne dosežke
      9 Pihalni orkester Janez Marin plaketa za izjemne dosežke
    • 45. mednarodni festival pevskih zborov "Svátky Písní"

      Olomouc, Češka (31. 5. - 4. 6. 2017)

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Mladinski pevski zbor Glasbene šole Velenje B3 (otroški zbori) Tea Plazl Jelka Hrovat srebrna medalja, 4. mesto
    • 7. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje

      Radlje ob Dravi, 26. do 29. maj 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Pia Landeker klavir 4. Jerneja Grebenšek srebrna nagrada
      2 Ula Aurelija Gams klavir 3. Monika Vehovec zlata nagrada
      3 Val Goter klavir 1. Monika Vehovec zlata nagrada
      4 Veronika Olenšek klavir 2. Anita Plazl zlata nagrada
      5 Mia Semeja in Aja Gavez klavirski duo 2. Anja Rosec zlata nagrada, III. nagrada
    • Mednarodno glasbeno tekmovanje Tomaž Holmar (klavir, harmonika)

      Naborjet (Malborghetto), 18. do 21. maj 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Nika Poznič klavir A junior Monika Vehovec 2. nagrada
      2 Matej Ferlež klavir A2 Tea Plazl 1. nagrada
      3 Neca Bastič harmonika C junior Zmago Štih 1. nagrada
      4 Jure Hudobreznik harmonika C1 Zmago Štih 1. nagrada
      5 Bruno Šonc harmonika C2 Zmago Štih 2. nagrada
    • 7. tekmovanje mladinskih godb

      Lendava, 19. maj 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Pihalni orkester Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje B Janez Marin zlata plaketa s posebno pohvalo
    • 13. mednarodno tekmovanje za mlade kitariste "Anna Amalia"

      Weimar, 13. do 23. april 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Urbaan Reiter kitara AG I Xhevdet Sahatxhija 1. mesto
    • Mednarodno tekmovanje zborov in orkestrov "Slovakia cantat"

      Bratislava, 20. do 23. april 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Otroški pevski zbor Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje A 3 Manja Gošnik Vovk Katja Žličar Marin zlato priznanje
    • 3. mednarodno tekmovanje pianistov "Memorial Jurica Murai"

      Varaždin, 23. - 29. april 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Matej Ferlež klavir B Tea Plazl I. nagrada, 1. mesto
    • 8. mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov “Antonio Salieri”

      Legnago (Verona), Italija, 30. 3. - 9. 4. 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Ajda Nina Vivod harfa C Dalibor Bernatović I. nagrada
      2 Nina Petrič harfa D Katja Šumečnik, Dalibor Bernatović II. nagrada
      3 Karin Kopušar harfa E Dalibor Bernatović Absolutna I. nagrada
      4 Brina Zamrnik harfa E Dalibor Bernatović I. nagrada
    • 22. mednarodno tekmovanje mladih glasbenikov "Daleki akordi"

      Split / Kaštela (Hrvaška), 3. do 8. april 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Maruša Lavrinšek violina III. Danica Koren I. nagrada
    • Zagreb guitar festival 2017

      26. 3. - 1. 4. 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Urbaan Reiter kitara III Xhevdet Sahatxhija 2. mesto
      2 Doris Ćosić in Din Ćejvanović kitarski duo VIII Monika Krajnc Štih 1. nagrada - zmagovalca
      3 Mia Koper in Nace Apšner kitarski duo VII Monika Krajnc Štih 1. nagrada - zmagovalca
      4 Kitarski orkester Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje VII Monika Krajnc Štih 1. nagrada - zmagovalec
    • Guitar art festival, Beograd (XVII. mednarodni kitaristični festival Beograd)

      20.-25. 3. 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Urbaan Reiter kitara III. Xhevdet Sahatxhija 1. nagrada (1. mesto)
    • Mednarodno tekmovanje pihalcev in trobilcev "Varaždin Woodwind & Brass"

      Varaždin, 23. do 31. marec 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Klara Kikec flavta F Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin II. nagrada
      2 Lara Mlinšek flavta A Ana Zajc Smolčnik Ivan Batoš I. nagrada
      3 Kaja Marin flavta A Špela Zamrnik Sanja Mlinar Marin I. nagrada
      4 Ana Preložnik flavta A Špela Zamrnik Sanja Mlinar Marin I. nagrada
      5 Lara Govek flavta B Špela Zamrnik Sanja Mlinar Marin I. nagrada
      6 Špela Sevčnikar flavta C Ana Zajc Smolčnik Ivan Batoš II. nagrada
      7 Nika Oder flavta D Špela Zamrnik Sanja Mlinar Marin I. nagrada
      8 Anja Reberšak flavta D Ana Zajc Smolčnik Ivan Batoš II. nagrada
      9 Jana Bastič oboa A Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl I. nagrada
      10 Hana Ravnak oboa A Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl I. nagrada
      11 Viktorija Razdevšek oboa C Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl I. nagrada
      12 Karin Plazl oboa D Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl II. nagrada
      13 Enej Jezernik fagot A Zoran Mitev Tea Plazl I. nagrada
      14 Loti Mršnjak fagot B Zoran Mitev Tea Plazl II. nagrada
      15 Andraž Železnik fagot C Zoran Mitev Tea Plazl III. nagrada
      16 David Tretjak rog C Gregor Dvorjak Anja Rosec I. nagrada
      17 Gašper Poprijan tuba C Miran Šumečnik Anja Rosec I. nagrada
      18 Lara Ramšak klarinet E Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin I. nagrada
      19 Tea Zupanc klarinet D Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin II. nagrada
      20 Lucija Škruba rog A Miran Šumečnik Anja Rosec I. nagrada
      21 Tia Jakob Kukovič klarinet C Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin III. nagrada
      22 Ema Kač klarinet C Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin III. nagrada
      23 Blaž Peter Brunšek klarinet B Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin I. nagrada
      24 Katarina Dermol klarinet B Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin II. nagrada
      25 Matjaž Auberšek saksofon D Sara Beriša Ivan Batoš II. nagrada
      26 Sara Beriša (učiteljica) saksofon Grand Prix I. Ivan Batoš II. nagrada
    • 9. mednarodno glasbeno tekmovanje in festival solistov ter komornih skupin - SVIREL

      Nova Gorica, Dobrovo, Vipolže - 22. marec do 9. april 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Eva Zemljič orgle D Andreja Golež Gruden bronasto priznanje
      2 Jernej Šadl orgle D Ema Zapušek srebrno priznanje
      3 Nika Šipek orgle D Barbara De Costa zlato priznanje
      4 Izidor Ostan orgle F Andreja Golež Gruden srebrno priznanje
      5 Maruška Dobrovoljski violina C Peter Napret Ines Ivanovič srebrno priznanje
      6 Margarita Ulokina (učiteljica) violina H Monika Skalar zlato priznanje
      7 Neža Aubreht flavta B Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin zlato priznanje
      8 Trio "Alt" - Tanja Mršnjak Petrej (učiteljica) – oboa, Aris Vehovec – oboa in Lara Oprešnik - klavir komorne skupine s pihali, trobili, tolkali F priznanje
      9 Trio flavt "Sweet roses" - Anja Reberšak, Ajda Dobnik, Zala Kavšak komorne skupine s pihali, trobili, tolkali C Ana Zajc Smolčnik zlato priznanje
    • 46. tekmovanje mladih glasbeniko​​v Slovenije - TEMSIG

      Glasbene šole gorenjske regije, 6. do 19. marec 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Tjaž Marin tolkala I.a Davor Plamberger Sara Slatinek srebrna plaketa
      2 Mark Urbanc Glinšek tolkala I.a Davor Plamberger Sara Slatinek srebrna plaketa
      3 Nejc Sakulac tolkala I.b Davor Plamberger Sara Slatinek srebrna plaketa
      4 Oskar Žerak Urbanc tolkala I.b Janez Marin Sara Slatinek srebrna plaketa
      5 Jure Hudobreznik harmonika I.a Zmago Štih zlata plaketa
      6 Tim Britovšek harmonika I.b Mojca Volavšek zlata plaketa
      7 Branko Dobrovoljski harmonika I.b Mojca Volavšek zlata plaketa, 2. nagrada
      8 Martin Plaskan Hodnik harmonika I.b Mojca Volavšek srebrna plaketa
      9 Ema Hliš Mastnak harmonika I.c Mojca Volavšek srebrna plaketa
      10 Trio - Sara Koželjnik (violina), Maja Sevčnikar (violina), Neža Turinek (klavir) komorne skupine z godali in klavirjem I.a Jerneja Srebernjak, Anja Rosec srebrna plaketa
      11 Klavirski trio - Stella Halilović (violina), Manca Ernst (klavir), Kim Fricelj (violončelo) komorne skupine z godali in klavirjem I.a Danica Koren, Katja Žličar Marin, Tamara Gombač zlata plaketa, 2. nagrada
      12 Filip Štih tolkala I.c Tomaž Lojen Sara Slatinek bronasta plaketa
      13 Luka Jovanović tolkala I.c Janez Marin Sara Slatinek bronasta plaketa
      14 Klavirski trio - Anja Vodošek (klavir), Hana Žličar (violončelo), Klara Zemljič (violina) komorne skupine z godali in klavirjem I.b Sanja Mlinar Marin, Tamara Gombač, Danica Koren zlata plaketa, 2. nagrada
      15 Erik Glinšek harmonika II.b Izidor Kokovnik priznanje za udeležbo
      16 Slavko Lesnik harmonika II.b Mojca Volavšek priznanje za udeležbo
      17 Tjaša Srotič tolkala II.a Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek priznanje za udeležbo
      18 Neža Vipavc tolkala II.a Davor Plamberger Jerneja Grebenšek priznanje za udeležbo
      19 Anika Kolar tolkala II.b Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek bronasta plaketa
      20 Andraž Malgaj harmonika III.a Primož Kranjc srebrna plaketa
      21 Nace Apšner, Mia Koper kitarski duo I.a Monika Krajnc Štih zlata plaketa, 1. nagrada, posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja ter najboljšo izvedbo obvezne skladbe
      22 Tea Čerenak, Rok Žerdoner kitarski duo I.b Jure Podvratnik srebrna plaketa
      23 Din Ćejvanović, Doris Ćosić kitarski duo II. Monika Krajnc Štih zlata plaketa
      24 Petja Emeršič, Neža Kikec klavirski duo I.a Pascal Vehovec, Monika Vehovec zlata plaketa
      25 Maj Mirst, Lenart Šonc klavirski duo I.a Katja Žličar Marin, Manja Gošnik Vovk zlata plaketa, 2. nagrada
      26 Ditka Volk trobenta I.a Damir Tkavc Ines Ivanovič srebrna plaketa
      27 Lucija Škruba rog I.a Miran Šumečnik Anja Rosec srebrna plaketa
      28 David Tretjak rog I.c Gregor Dvorjak Anja Rosec srebrna plaketa, 3. nagrada
      29 Jaka Hudobreznik trobenta I.c Miran Šumečnik Anja Rosec srebrna plaketa
      30 Dementej Gradišnik rog II.a Gregor Dvorjak Anja Rosec priznanje za udeležbo
      31 Jure Hrovat pozavna II.a Miran Šumečnik Anja Rosec bronasta plaketa
      32 Oskar Rednak pozavna II.a Miran Šumečnik Anja Rosec priznanje za udeležbo
      33 Adrian Drago Poprijan trobenta II.a Damir Tkavc Ana Tijssen srebrna plaketa
      34 Peter Tomšič trobenta II.a Damir Tkavc Ana Tijssen srebrna plaketa
      35 Gašper Poprijan tuba I.c Miran Šumečnik Anja Rosec srebrna plaketa, 2. nagrada
      36 Luka Ovčjak evfonij II.a Mitja Škorjanc Ana Tijssen zlata plaketa, 2. nagrada
      37 Ana Tijssen, prof. korepetitorka posebno priznanje korepetitorju za zgledno sodelovanje s tekmovalcem in umetniško podporo (evfonij II. a)
    • Poreč fest - 8. mednarodno kitaristično in violinistično tekmovanje

      Poreč, Hrvaška, 17. do 19. februar 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Urbaan Reiter kitara III. Xhevdet Sahatxhija I. nagrada
    • 20. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov celjskega in koroškega območja

      1. do 7. februar 2017

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Žiga Petrinjak trobenta 1.a Damir Tkavc Ines Ivanovič srebrno priznanje
      2 Ditka Volk trobenta 1.a Damir Tkavc Ines Ivanovič zlato priznanje
      3 Jaka Hudobreznik trobenta 1.c Miran Šumečnik Anja Rosec zlato priznanje
      4 Lucija Škruba rog 1.a Miran Šumečnik Anja Rosec zlato priznanje
      5 David Tretjak rog 1.c Gregor Dvorjak Anja Rosec zlato priznanje
      6 Klavirski trio - Stella Halilović (violina), Manca Ernst (klavir), Kim Fricelj (violončelo) komorne skupine z godali in klavirjem 1.a Danica Koren, Katja Žličar Marin, Tamara Gombač zlato priznanje
      7 Trio - Sara Koželjnik (violina), Maja Sevčnikar (violina), Neža Turinek (klavir) komorne skupine z godali in klavirjem 1.a Jerneja Srebernjak, Anja Rosec zlato priznanje
      8 Duo violončel - Neja Privšek, Sara Pungartnik Črešnar komorne skupine z godali in klavirjem 1.a Jerica Žgeč srebrno priznanje
      9 Klavirski trio - Anja Vodošek (klavir), Hana Žličar (violončelo), Klara Zemljič (violina) komorne skupine z godali in klavirjem 1.b Sanja Mlinar Marin, Tamara Gombač, Danica Koren zlato priznanje
      10 Kitarski duo - Tea Čerenak, Rok Žerdoner kitarski duo 1.b Jure Podvratnik zlato priznanje
      11 Kitarski duo - Mia Koper, Nace Apšner kitarski duo 1.a Monika Krajnc Štih zlato priznanje
      12 Tjaž Marin tolkala 1.a Davor Plamberger Sara Slatinek zlato priznanje
      13 Mark Urbanc Glinšek tolkala 1.a Davor Plamberger Sara Slatinek zlato priznanje
      14 Nejc Sakulac tolkala 1.b Davor Plamberger Sara Slatinek zlato priznanje
      15 Oskar Žerak Urbanc tolkala 1.b Janez Marin Sara Slatinek zlato priznanje
      16 Luka Jovanović tolkala 1.c Janez Marin Sara Slatinek zlato priznanje
      17 Filip Štih tolkala 1.c Tomaž Lojen Sara Slatinek zlato priznanje
      18 Jure Hudobreznik harmonika 1.a Zmago Štih zlato priznanje
      19 Tim Britovšek harmonika 1.b Mojca Volavšek zlato priznanje
      20 Branko Dobrovoljski harmonika 1.b Mojca Volavšek zlato priznanje
      21 Martin Plaskan Hodnik harmonika 1.b Mojca Volavšek zlato priznanje
      22 Ema Hliš Mastnak harmonika 1.c Mojca Volavšek zlato priznanje
      23 Jošt Frankovič evfonij 1.b Alen Ojcinger Ines Ivanovič srebrno priznanje
      24 Teo Voh pozavna 1.b Alen Ojcinger Ines Ivanovič srebrno priznanje
      25 Gašper Poprijan tuba 1.c Miran Šumečnik Anja Rosec zlato priznanje
      26 Klavirski duo - Maj Mirst, Lenart Šonc klavirski duo 1.a Katja Žličar Marin, Manja Gošnik Vovk zlato priznanje, posebno priznanje obetavnima tekmovalcema v najnižji kategoriji
      27 Klavirski duo - Neža Kikec, Petja Emeršič klavirski duo 1.a Monika Vehovec, Pascal Vehovec zlato priznanje
    • 4. mednarodno tekmovanje Društva harfistov Slovenije

      GŠ Fran Korun Koželjski Velenje, 3. do 6. november 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Zoja Kopitar harfa A Katja Šumečnik zlata plaketa
      2 Andreja Šadl harfa A Katja Šumečnik zlata plaketa
      3 Pina Levar harfa A Katja Šumečnik srebrna plaketa
      4 Brina Sinur harfa A Katja Šumečnik bronasta plaketa
      5 Karin Kopušar harfa B Dalibor Bernatović zlata plaketa
      6 Brina Zamrnik harfa B Dalibor Bernatović zlata plaketa, priznanje za izvedbo obvezne skladbe
      7 Nina Petrič harfa B Katja Šumečnik srebrna plaketa
    • 3. mednarodno klavirsko tekmovanje Aci Bertoncelj 2016

      Velenje, Slovenija, 28. do 29.oktober 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Vita Hofinger Mihelič klavir C Katja Žličar Marin srebrna plaketa, priznanje GŠ Fran Korun Koželjski
      2 Vodošek Anja klavir C Sanja Mlinar Marin srebrna plaketa, priznanje GŠ Fran Korun Koželjski
      3 Rok Tadej Brunšek klavir A Monika Vehovec zlata plaketa, II. nagrada
      4 Matej Ferlež klavir A Tea Plazl zlata plaketa, III. nagrada, priznanje za najbolje izvedeno slovensko skladbo
      5 Neža Kikec klavir A Monika Vehovec bronasta plaketa
      6 Petja Emeršič klavir A Pascal Vehovec bronasta plaketa
      7 Ula Aurelija Gams klavir Junior Monika Vehovec zlata plaketa
      8 Pia Landeker klavir Junior Jerneja Grebenšek zlata plaketa, nagrada publike
      9 Lenart Šonc klavir Junior Manja Gošnik Vovk zlata plaketa
      10 Neža Avberšek klavir Junior Manja Gošnik Vovk srebrna plaketa
      11 Maksim Stoviček klavir Junior Pascal Vehovec srebrna plaketa
    • Šolske nagrade ob zaključku šolskega leta 2015/2016

      Glasbena šola ob zaključku leta podeljuje šolske nagrade in plakete za izjemne dosežke.

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Loti Mršnjak fagot Zoran Mitev plaketa za izjemne dosežke
      2 Jona Zamrnik oboa Tanja Mršnjak Petrej plaketa za izjemne dosežke
      3 Rok Tadej Brunšek klavir Monika Vehovec plaketa za izjemne dosežke
      4 Luka Ovčjak bariton Miran Šumečnik plaketa za izjemne dosežke
      5 Gašper Poprijan tuba Miran Šumečnik plaketa za izjemne dosežke
      6 Matej Ferlež klavir Tea Plazl plaketa za izjemne dosežke
      7 Viktorija Razdevšek oboa Tanja Mršnjak Petrej plaketa za izjemne dosežke
      8 Lara Oprešnik klavir Jerneja Grebenšek plaketa za izjemne dosežke, naj dijakinja Umetniške gimnazije
      9 Luka Ovčjak, Oskar Rednak, Jure Hrovat, Gašper Poprijan trobilni kvartet Miran Šumečnik plaketa za izjemne dosežke
      10 Otroški pevski zbor Manja Gošnik Vovk Katja Žličar Marin plaketa za izjemne dosežke
      11 Mladinski pihalni orkester Janez Marin plaketa za izjemne dosežke
    • 6. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje

      Radlje ob Dravi, 21. do 26. maj 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Ula Aurelija Gams klavir 2. Monika Vehovec zlata nagrada
      2 Matej Ferlež klavir 4. Tea Plazl zlata nagrada, 1. mesto, posebna nagrada za najbolje izvedeno delo slov. skladatelja, za najobetavnejšega udeleženca
      3 Mia Semeja klavir 4. Anja Rosec srebrna nagrada
    • Mednarodno kitarsko tekmovanje "Enrico Mercatali"

      Gorica (Italija), 14. 5. 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Nives Gošnjak kitara I. kat. Monika Krajnc Štih zlata medalja
    • 12. mednarodno srečanje harmonikarjev

      Beltinci, 22. do 23. april 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Bruno Šonc harmonika zabavna glasba, kat. B Zmago Štih II. nagrada, 3. mesto
      2 Katarina Kladnik diatonična harmonika B Izidor Kokovnik II. nagrada, 3. mesto
    • Mednarodno tekmovanje pihalcev in trobilcev "Varaždin Woodwind & Brass"

      Varaždin, 8. do 15. april 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Karin Plazl oboa C Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl I. nagrada
      2 Luka Ovčjak evfonij C Miran Šumečnik Anja Rosec I. nagrada
      3 Oskar Rednak pozavna D Miran Šumečnik Anja Rosec I. nagrada
      4 Jure Hrovat pozavna D Miran Šumečnik Anja Rosec II. nagrada
      5 Jaka Hudobreznik trobenta C Miran Šumečnik Anja Rosec II. nagrada
      6 Gašper Poprijan tuba C Miran Šumečnik Anja Rosec I. nagrada
    • 25. revija Zagorje ob Savi 2016

      Državno tekmovanje otroških in mladinskih zborov, 5. in 6. april 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Otroški pevski zbor Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje Otroški zbori (do 11 let) Manja Gošnik Vovk, zborovodkinja Katja Žličar Marin - klavir, Ana Zajc Smolčnik - flavta in Jerica Žgeč - violončelo Zlato priznanje z odliko, posebna priznanja za: - najboljši otroški pevski zbor tekmovanja, - najboljšega korepetitorja OPZ (Katja Žličar Marin), - najboljšo sestavo sporeda za OPZ (Manja Gošnik Vovk)
      2 Mladinski pevski zbor Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje Mladinski zbori (do 15 let) Tea Plazl, zborovodkinja Jelka Hrovat - klavir in Špela Zamrnik - flavta Zlato priznanje
    • 8. mednarodno glasbeno tekmovanje in festival solistov ter komornih skupin - SVIREL

      Vipolže, Kojsko, Šmartno, Biljana, Dobrovo, Šlovrenc, Nova Gorica, Kromberk, 30. marec do 17. april 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Lana Sajko violina B Igor Ulokin Ines Ivanovič bronasto priznanje
      2 Urška Sevčnikar violina B Peter Napret srebrno priznanje
      3 Stella Halilović violina B Igor Ulokin Ines Ivanovič zlato priznanje
      4 Klara Zemljič violina C Barbara Fanedl Ines Ivanovič srebrno priznanje
      5 Maruša Lavrinšek violina C Igor Ulokin Ines Ivanovič srebrno priznanje
      6 Nina Kač violina D Igor Ulokin Ines Ivanovič bronasto priznanje
      7 Vid Matjaš violina D Igor Ulokin Ines Ivanovič bronasto priznanje
      8 Barbara Horvat violina E Barbara Fanedl Ana Tijssen bronasto priznanje
      9 Karin Lešnik violina E Barbara Fanedl Ana Tijssen bronasto priznanje
      10 Zoja Kopitar harfa A Katja Šumečnik srebrno priznanje
      11 Brina Sinur harfa A Katja Šumečnik srebrno priznanje
      12 Zarja Lana Rakef harfa B Katja Šumečnik bronasto priznanje
      13 Andreja Šadl harfa B Katja Šumečnik srebrno priznanje
      14 Anina Pavić harfa D Katja Šumečnik srebrno priznanje
      15 Karin Kopušar harfa D Dalibor Bernatović zlato priznanje
      16 Nina Petrič harfa C Katja Šumečnik bronasto priznanje
      17 Lara Ramšak klarinet E Matjaž Emeršič bronasto priznanje
      18 Manca Nahtigal flavta C Mojca Ušen Tkalčec Sanja Mlinar Marin bronasto priznanje
      19 Gašper Poprijan tuba C Miran Šumečnik Anja Rosec zlato priznanje
      20 Luka Ovčjak evfonij D Miran Šumečnik Anja Rosec zlato priznanje
      21 Luka Ovčjak (evfonij), Oskar Rednak (pozavna), Jure Hrovat (pozavna), Gašper Poprijan (tuba) trobilni kvartet ČERNIGOJ Miran Šumečnik zlato priznanje
      22 Amadeja Juhart orgle E Barbara De Costa srebrno priznanje
      23 Izidor Ostan orgle E Andreja Golež zlato priznanje
      24 Neža Ulaga orgle F Ema Zapušek zlato priznanje
      25 Jure Knez harmonika F Izidor Kokovnik priznanje za udeležbo
      26 Pina Levar harfa A Katja Šumečnik srebrno priznanje
      27 Branko Dobrovoljski, Ema Hliš Mastnak, Matija Drolc trio harmonik ŠTREKELJ Mojca Volavšek zlato priznanje
    • 15. mednarodno tekmovanje godalcev "Rudolf Matz"

      Čakovec, Hrvaška, 19. - 24. marec 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Maruška Dobrovoljski violina 2. Peter Napret 2. nagrada
    • 45. tekmovanje mladih glasbeniko​v Slovenije - TEMSIG

      Glasbene šole primorske regije, 1. - 13. marec 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Miha Unterlehner klavir II. a Jerneja Grebenšek srebrna plaketa
      2 Vita Hofinger Mihelič klavir II. a Katja Žličar Marin bronasta plaketa
      3 Klara Kikec flavta II. b Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin srebrna plaketa
      4 Lara Grazer flavta II. b Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin bronasta plaketa
      5 Lara Oprešnik klavir II. b Jerneja Grebenšek srebrna plaketa
      6 Jan Pušnik klavir II. b Sanja Mlinar Marin bronasta plaketa
      7 Luka Ovčjak, Oskar Rednak, Jure Hrovat, Gašper Poprijan komorna skupina trobil I. b Miran Šumečnik srebrna plaketa
      8 Nika Oder flavta I. c Špela Zamrnik Nina Verboten zlata plaketa
      9 Lara Oblak flavta I. c Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin zlata plaketa
      10 Tara Rus flavta I. b Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin srebrna plaketa
      11 Lara Govek flavta I. a Špela Zamrnik Nina Verboten zlata plaketa
      12 Matej Ferlež klavir I. a Tea Plazl srebrna plaketa
      13 Pia Landeker klavir I. a Jerneja Grebenšek srebrna plaketa
      14 Manca Ernst klavir I. a Katja Žličar Marin srebrna plaketa
      15 Lenart Šonc klavir I. a Manja Gošnik Vovk bronasta plaketa
      16 Rok Tadej Brunšek klavir I. b Monika Vehovec zlata plaketa, 1. nagrada
      17 Nina Kreča petje I. a Gordana Hleb Nikolaj Žličar srebrna plaketa
      18 Katica Zemljak petje I. b Janko Potočnik Olga Ulokina priznanje
      19 Matjaž Čelan klavir I. c Jerneja Grebenšek srebrna plaketa
      20 Neža Tovšak klavir I. c Manja Gošnik Vovk srebrna plaketa
      21 Anja Vodošek klavir I. c Sanja Mlinar Marin bronasta plaketa
      22 Hana Ravnak oboa I. a Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič zlata plaketa, 2. nagrada
      23 Jona Zamrnik oboa I. b Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten zlata plaketa, 1. nagrada
      24 Viktorija Razdevšek oboa I. c Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten zlata plaketa, 3. nagrada, posebno priznanje za najboljšo izvedbo obvezne skladbe
      25 Anže Koprivec saksofon I. c Aleš Logar Pascal Vehovec srebrna plaketa
      26 Lenart Kukovec saksofon I. c Gorazd Topolovec Pascal Vehovec srebrna plaketa
      27 Matjaž Auberšek saksofon I. c Sara Beriša Pascal Vehovec bronasta plaketa
      28 Urban Vesel saksofon I. c Gorazd Topolovec Pascal Vehovec bronasta plaketa
      29 Timotej Šalamon saksofon I. c Gorazd Topolovec Pascal Vehovec bronasta plaketa
      30 Enej Jezernik fagot I. a Zoran Mitev Ines Ivanovič srebrna nagrada
      31 Loti Mršnjak fagot I. b Zoran Mitev Ines Ivanovič zlata plaketa, 1. nagrada
      32 Lara Ramšak klarinet II. a Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin zlata plaketa, 3. nagrada
      33 Ema Kač klarinet I. b Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin srebrna plaketa
      34 Tia Jakob Kukovič klarinet I. b Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin bronasta plaketa
      35 Katarina Dermol klarinet I. a Boštjan Mesarec Valentina Čas srebrna plaketa
      36 Anej Doler Črep klarinet I. a Lovro Vrzelak Ines Ivanovič bronasta plaketa
      37 Blaž Peter Brunšek klarinet I. a Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin bronasta plaketa
      38 Tea Zupanc klarinet I. c Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin srebrna plaketa
      39 Jakob Hauptman klarinet I. c Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin bronasta plaketa
    • Mednarodno glasbeno tekmovanje London Grand Prize Virtuoso 2016

      Spletno tekmovanje, 14. februar 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Karin Plazl oboa Srednja Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten 2. nagrada
      2 Viktorija Razdevšek oboa Srednja Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten 2. nagrada
      3 Matej Ferlež klavir Junior Tea Plazl 1. nagrada, povabilo na nastop v Royal Albert Hall-u (Elgarjeva soba), 29. marca 2016
      4 Anja Vodošek klavir Srednja Sanja Mlinar Marin 1. nagrada, povabilo na nastop v Royal Albert Hall-u (Elgarjeva soba), 29. marca 2016
    • 19. regijsko tekmovanje mladih glasbeniko​v celjskega in koroškega območja

      Celje in Velenje, 1. - 4. februar 2016

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Lara Govek flavta I. a Špela Zamrnik Nina Verboten zlato priznanje
      2 Tara Rus flavta I. b Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin zlato priznanje
      3 Špela Sevčnikar flavta I. b Neva Berke Katja Žličar Marin srebrno priznanje
      4 Lara Oblak flavta I. c Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin zlato priznanje
      5 Nika Oder flavta I. c Špela Zamrnik Nina Verboten zlato priznanje
      6 Ajda Dobnik flavta I. c Neva Berke Sanja Mlinar Marin srebrno priznanje
      7 Anja Reberšak flavta I. c Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin srebrno priznanje
      8 Zala Kavšak flavta I. c Neva Berke Sanja Mlinar Marin srebrno priznanje
      9 Lucija Misja flavta II. a Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin srebrno priznanje
      10 Klara Kikec flavta II. b Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin zlato priznanje
      11 Lara Grazer flavta II. b Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin zlato priznanje
      12 Enej Jezernik fagot I. a Zoran Mitev Ines Ivanovič zlato priznanje, posebno priznanje najbolj obetavnemu tekmovalcu v najnižji kategoriji tekmovanja
      13 Loti Mršnjak fagot I. b Zoran Mitev Ines Ivanovič zlato priznanje
      14 Andraž Železnik fagot I. b Zoran Mitev Ines Ivanovič zlato priznanje
      15 Blaž Peter Brunšek klarinet I. a Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin zlato priznanje
      16 Katarina Dermol klarinet I. a Boštjan Mesarec Valentina Čas zlato priznanje
      17 Anej Doler Črep klarinet I. a Lovro Vrzelak Ines Ivanovič zlato priznanje
      18 Tina knez klarinet I. a Lovro Vrzelak Ines Ivanovič srebrno priznanje
      19 Zapušek Sara klarinet I. a Lovro Vrzelak Ines Ivanovič srebrno priznanje
      20 Tia Jakob Kukovič klarinet I. b Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin zlato priznanje
      21 Ema Kač klarinet I. b Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin zlato priznanje
      22 Jakob Hauptman klarinet I. c Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin zlato priznanje
      23 Tea Zupanc klarinet I. c Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin zlato priznanje
      24 Lara Ramšak klarinet II. a Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin zlato priznanje
      25 Katarina kladnik diatonična harmonika I. b Izidor Kokovnik srebrno priznanje
      26 Komorna skupina trobil - Luka Ovčjak (bariton), Oskar Rednak (pozavna), Jure Hrovat (pozavna), Gašper Poprijan (tuba) komorne skupine s trobili I. b Miran Šumečnik zlato priznanje
      27 Nina Kreča petje I. a Gordana Hleb Nikolaj Žličar zlato priznanje
      28 Dominik Dobnik petje I. a Janko Potočnik Olga Ulokina srebrno priznanje
      29 Anina Cesar petje I. a Janko Potočnik Olga Ulokina bronasto priznanje
      30 Katica Zemljak petje I. b Janko Potočnik Olga Ulokina zlato priznanje
      31 Anja Vodošek klavir I. c Sanja Mlinar Marin zlato priznanje
      32 Neža Tovšak klavir I. c Manja Gošnik Vovk zlato priznanje
      33 Matjaž Čelan klavir I. c Jerneja Grebenšek zlato priznanje
      34 Hana Ravnak oboa I. a Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič zlato priznanje, posebno priznanje najbolj obetavni tekmovalki v najnižji kategoriji tekmovanja
      35 Jona Zamrnik oboa I. b Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten zlato priznanje
      36 Viktorija Razdevšek oboa I. c Tanja Mršnjak Petrej nina Verboten zlato priznanje
      37 Karin Plazl oboa II. a Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten srebrno priznanje
      38 Rok Tadej Brunšek klavir I. b Monika Vehovec zlato priznanje
      39 Vita Plamberger klavir I. b Anja Rosec srebrno priznanje
      40 Manca Ernst klavir I. a Katja Žličar Marin zlato priznanje, posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja
      41 Pia Landeker klavir I. a Jerneja Grebenšek zlato priznanje
      42 Matej Ferlež klavir I. a Tea Plazl zlato priznanje
      43 Lenart Šonc klavir I. a Manja Gošnik Vovk zlato priznanje
      44 Petja Emeršič klavir I. a Pascal Vehovec srebrno priznanje
      45 Neža Kikec klavir I. a Nina Verboten srebrno priznanje
      46 Miha Unterlehner klavir II. a Jerneja Grebenšek zlato priznanje
      47 Vita Hofinger Mihelič klavir II. a Katja Žličar Marin zlato priznanje
      48 Lenart Kukovec saksofon I. c Gorazd Topolovec Pascal Vehovec zlato priznanje
      49 Urban Vesel saksofon I. c Gorazd Topolovec Pascal Vehovec zlato priznanje
      50 Anže Koprivec saksofon I. c Aleš Logar Pascal Vehovec zlato priznanje
      51 Timotej Šalamon saksofon I. c Gorazd Topolovec Pascal Vehovec zlato priznanje
      52 Matjaž Auberšek saksofon I. c Sara Beriša Pascal Vehovec zlato priznanje
      53 Tilen Apatič saksofon I. c Aleš Logar Valentina Čas srebrno priznanje
      54 Lara Oprešnik klavir II. b Jerneja Grebenšek zlato priznanje
      55 Jan Pušnik klavir II. b Sanja Mlinar Marin zlato priznanje
    • fOKS - 3. tekmovanje pihalcev Glasbene šole Velenje,

      Velenje, 18. in 19. december 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Lara Grazer flavta II. b Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin srebrna plaketa
      2 Klara Kikec flavta II. b Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin zlata plaketa
      3 Vanesa Večko flavta II. b Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin srebrna plaketa
      4 Živa Mali flavta II. b Neva Berke Nina Verboten bronasta plaketa
      5 Lucija Misja flavta II. a Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin srebrna plaketa
      6 Brina Kerič flavta II. a Mojca Ušen Tkalčec Nina Verboten srebrna plaketa
      7 Karin Plazl oboa II. a Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten zlata plaketa
      8 Lara Ramšak klarinet II. a Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin zlata plaketa
      9 Lara Oblak flavta I. c Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin zlata plaketa
      10 Anja Reberšak flavta I. c Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin srebrna plaketa
      11 Nika Oder flavta I. c Špela Zamrnik Nina Vreboten zlata plaketa
      12 Brina Rednjak flavta I. c Špela Zamrnik Nina Verboten bronasta plaketa
      13 Viktorija Razdevšek oboa I. c Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten zlata plaketa
      14 Anže Koprivec saksofon I. c Aleš Logar Pascal Vehovec bronasta plaketa
      15 Lenart Kukovec saksofon I. c Aleš Logar Pascal Vehovec bronasta plaketa
      16 Timotej Šalamon saksofon I. c Gorazd Topolovec Pascal Vehovec srebrna plaketa
      17 Urban Vesel saksofon I. c Gorazd Topolovec Pascal Vehovec srebrna plaketa
      18 Matjaž Auberšek saksofon I. c Sara Beriša Pascal Vehovec bronasta plaketa
      19 Tea Zupanc klarinet I. c Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin bronasta plaketa
      20 Jakob Hauptman klarinet I. c Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin zlata plaketa
      21 Ajda Dobnik flavta I. c Neva Berke Sanja Mlinar Marin bronasta plaketa
      22 Zala Kavšak flavta I. c Neva Berke Sanja Mlinar Marin bronasta plaketa
      23 Ožbej Kavšak alt kljunasta flavta I. b Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič bronasta plaketa
      24 Vida Volk oboa I. b Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič srebrna plaketa
      25 Tara Rus flavta I. b Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin zlata plaketa
      26 Špela Sevčnikar flavta I. b Neva Berke Katja Žličar Marin srebrna plaketa
      27 Katalena Pogorelčnik flavta I. b Mojca Ušen Tkalčec Nina Verboten bronasta plaketa
      28 Ema Timošek flavta I. b Špela Zamrnik Nina Verboten bronasta plaketa
      29 Loti Krk flavta I. b Špela Zamrnik Nina Verboten srebrna plaketa
      30 Jona Zamrnik oboa I. b Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten srebrna plaketa
      31 Nejc Vuzem saksofon I. b Sara Beriša Pascal Vehovec bronasta plaketa
      32 Tia Jakob Kukovič klarinet I. b Boštjan Mesarec Sanja Mlinar Marin zlata plaketa
      33 Ema Kač klarinet I. b Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin zlata plaketa
      34 Najle Kadyrova klarinet I. b Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin bronasta plaketa
      35 Žan Žak Strgar klarinet I. b Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin srebrna plaketa
      36 Estera Koželjnik flavta I. b Mojca Ušen Tkalčec Sanja Mlinar Marin bronasta plaketa
      37 Manca Nahtigal flavta I. b Mojca Ušen Tkalčec Sanja Mlinar Marin srebrna plaketa
      38 Zarja Apšner oboa I. a Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič srebrna plaketa
      39 Jana Bastič oboa I. a Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič srebrna plaketa
      40 Anej Doler Črep klarinet I. a Lovro Vrzelak Ines Ivanovič srebrna plaketa
      41 Tina Knez klarinet I. a Lovro Vrzelak Ines Ivanovič srebrna plaketa
      42 Metod Lamot klarinet I. a Boštjan Mesarec Ines Ivanovič bronasta plaketa
      43 Mojca Miklič klarinet I. a Boštjan Mesarec Ines Ivanovič bronasta plaketa
      44 Hana Ravnak oboa I. a Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič zlata plaketa
      45 Neža Aubreht flavta I. a Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin srebrna plaketa
      46 Sara Zapušek klarinet I. a Lovro Vrzelak Matjaž Železnik bronasta plaketa
      47 Lara Govek flavta I. a Špela Zamrnik Nina Verboten zlata plaketa
      48 Klara Kuprešak flavta I. a Mojca Ušen Tkalčec Sanja Mlinar Marin srebrna plaketa
      49 Neja Popržen flavta I. a Špela Zamrnik Nina Verboten bronasta plaketa
      50 Blaž Peter Brunšek klarinet I. a Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin zlata plaketa
      51 Lev Kadivnik klarinet I. a Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin bronasta plaketa
      52 Urban Krepel klarinet I. a Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin srebrna plaketa
      53 Blaž Lesnjak klarinet I. a Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin srebrna plaketa
      54 Blažka Škruba flavta I. a Mojca Ušen Tkalčec Sanja Mlinar Marin srebrna plaketa
      55 Ula Švarc Klanfer flavta I. a Neva Berke Sanja Mlinar Marin bronasta plaketa
      56 Katarina Dermol klarinet I. a Boštjan Mesarec Valentina Čas srebrna plaketa
      57 Nejc De Costa kljunasta flavta mini Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič zlata plaketa
      58 Pika Dolenc oboa mini Tanja Mršnjak Petrej Ines Ivanovič zlata plaketa
      59 Zarja Kukovec klarinet mini Lovro Vrzelak Ines Ivanovič zlata plaketa
      60 Klara Blažka Cigler flavta mini Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin zlata plaketa
      61 Lara Mlinšek flavta mini Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin zlata plaketa
      62 Tajda Rušnik flavta mini Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Mlinar zlata plaketa
      63 Luka Polak Rožič klarinet mini Lovro Vrzelak Matjaž Železnik zlata plaketa
      64 Jure Apšner kljunasta flavta mini Sara Beriša Pascal Vehovec zlata plaketa
      65 Ajda Fučik kljunasta flavta mini Sara Beriša Pascal Vehovec zlata plaketa
    • EMONA festival 2015, Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana

      mednarodno tekmovanje mladih pihalcev, 16. - 22. november 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Lara Ramšak klarinet 3. kategorija Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin srebrna plaketa
      2 Lucija Misja flavta 3. kategorija Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin priznanje za udeležbo
      3 Klara Kikec flavta 4. kategorija Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin bronasta plaketa
      4 Tara Rus flavta 1. kategorija Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin zlata plaketa
      5 Špela Sevčnikar flavta 1. kategorija Neva Berke Katja Žličar Marin srebrna plaketa
      6 Lara Oblak flavta 2. kategorija Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin zlata plaketa
      7 Jakob Hauptman klarinet 2. kategorija Matjaž Emeršič Sanja Mlinar Marin srebrna plaketa
    • Zlata pika

      Velenje, Pikin festival, 25. september 2015

      Oddelek za balet Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje je za baletno predstavo Trnuljčica v koreografiji Maje Verčko dobil najvišje festivalsko priznanje - zlato piko za najbolj pikasto predstavo na Tomaževem odru.

    • Šolske nagrade ob zaključku šolskega leta 2014/2015

      Glasbena šola ob zaključku leta podeljuje šolske nagrade in plakete za izjemne dosežke.

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Din Ćejvanović kitara Monika Krajnc Štih Plaketa za izjemne dosežke
      2 Maja Rotovnik citre Peter Napret Plaketa za izjemne dosežke
      3 Brina Zamrnik harfa Dalibor Bernatović Plaketa za izjemne dosežke
      4 Rok Tadej Brunšek klavir Monika Vehovec Plaketa za izjemne dosežke
      5 Mladinski pevski zbor Matjaž Vehovec Jelka Hrovat Plaketa za izjemne dosežke
    • Mednarodno tekmovanje za mlade glasbenike 'Ohridski biseri' 2015

      Ohrid (Makedonija), 15. do 21. junij 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Viktorija Razdevšek oboa A Tanja Mršnjak Petrej 1. nagrada, posebna nagrada za najbolje odigrano skladbo makedonskega skladatelja
    • Mednarodno tekmovanje združenja Jupiter (kategorija godala in pihala)

      Nervi (Italija), 28. - 31. maj 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Rok Korenčan violina C Danica Koren Prva nagrada, 1. mesto
    • 3. mednarodno glasbeno tekmovanje Tomaž Holmar (klavir, harmonika)

      Naborjet (Udine, Italija), 29. do 31. maj 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Anja Vodošek klavir 3 A Monika Vehovec 2. nagrada
      2 Petja Emeršič klavir 1 A Pascal Vehovec 3. nagrada
      3 Lara Oprešnik klavir 5 A Jerneja Grebenšek 1. nagrada
      4 Jan Pušnik klavir 5 A Sanja Mlinar Marin 3. nagrada
    • 5. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje 2015

      Glasbena šola Radlje ob Dravi, 23. do 26. maj 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Matej Ferlež klavir 3. Tea Plazl zlata nagrada, 1. mesto
      2 Neža Kikec klavir 3. Nina Verboten srebrna nagrada
      3 Anja Vodošek klavir 7. Monika Vehovec zlata nagrada
      4 Jure Hrovat klavir 7. Jerneja Grebenšek srebrna nagrada
      5 Matjaž Čelan klavir 7. Monika Vehovec srebrna nagrada
      6 Miha Unterlehner klavir 8. Jerneja Grebenšek srebrna nagrada
      7 Ema Hojan klavir 4. Tea Plazl srebrna nagrada
      8 Loti Mršnjak klavir 1. Tea Plazl srebrna nagrada
      9 Pia Landeker klavir 2. Jerneja Grebenšek zlata nagrada
    • 6. mednarodno tekmovanje za mlade glasbenike - Antonio Salieri

      Legnago (Italija), 10. - 19. april 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Klara Zemljič violina C Danica Koren Absolutna 1. nagrada
      2 Nina Oder violina D Danica Koren 1. nagrada
      3 Špela Oder violina F Danica Koren 2. nagrada
    • 31. mednarodni mladinski pevski festival Celje

      15. - 19. april 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Mladinski pevski zbor Glasbene šole Velenje A Matjaž Vehovec, dirigent Jelka Hrovat, klavir Srebrna plaketa, posebno priznanje za najboljšo izvedbo slovenske skladbe
    • Dnevi kitare Krško

      11. in 12. april 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Tea Čerenak Kitara III. Teja Pintar Srebrno priznanje
    • Festival Young Prague 2015

      Praga, 27. – 28. marec 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Mladinski pevski zbor Glasbene šole Velenje Otroški zbori Matjaž Vehovec, dirigent Jelka Hrovat, klavir Prvo mesto v kategoriji, zlato priznanje, posebna nagrada za najboljšo izvedbo obvezne skladbe
    • 7. mednarodno glasbeno tekmovanje in festival solistov ter komornih skupin - SVIREL

      Nova Gorica, Goriška Brda, Štanjel, 22. marec do 12. april 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Branko Dobrovoljski Harmonika B Mojca Volavšek Zlata diploma
      2 Ema Hliš Mastnak Harmonika C Mojca Volavšek Zlata diploma
      3 Trio harmonik VELACCORD (Franc Gregor Sevčnikar, Jure Knez, Andraž Malgaj) Komorna glasba (harmonika) Kosovel Zmago Štih Zlata diploma
      4 Kim Fricelj Violončelo B Jerica Žgeč Tea Plazl Srebrna diploma
      5 Karin Kopušar Harfa D Katja Skrinar Bronasta diploma
      6 Anina Pavić Harfa D Katja Skrinar Bronasta diploma
      7 Brina Zamrnik Harfa D Dalibor Bernatović Bronasta diploma
      8 Nina Petrič Harfa C Katja Skrinar Srebrna diploma
      9 Andreja Šadl Harfa A Katja Skrinar Zlata diploma
      10 Zarja Lana Rakef Harfa B Katja Skrinar Bronasta diploma
      11 Brina Rednjak Flavta C Špela Zamrnik Nina Verboten Bronasta diploma
      12 Lucija Misja Flavta D Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin Bronasta diploma
      13 Živa Mali Flavta E Mojca Ušen Tkalčec Nina Verboten Bronasta diploma
      14 Esther Jerina Flavta F Mojca Ušen Tkalčec Nina Verboten Bronasta diploma
      15 Monika Škvorc Flavta F Jernej Marinšek Nikolaj Žličar Bronasta diploma
      16 Manca Nahtigal Flavta C Mojca Ušen Tkalčec Nina Verboten Srebrna diploma
      17 Lara Grazer Flavta E Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin Srebrna diploma
      18 Tara Rus Flavta B Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin Zlata diploma
      19 Lara Oblak Flavta C Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin Zlata diploma
      20 Klara Kikec Flavta E Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin Zlata diploma
      21 Nina Pohorec Trobenta D Damir Tkavc Ines Ivanovič Bronasta diploma
      22 Gašper Poprijan Tuba C Miran Šumečnik Tea Plazl Srebrna diploma
      23 Adrijan Drago Poprijan Trobenta D Damir Tkavc Ines Ivanovič Srebrna diploma
      24 Jaka Hudobreznik Trobenta C Miran Šumečnik Tea Plazl Zlata diploma
      25 Luka Ovčjak Bariton D Miran Šumečnik Tea Plazl Zlata diploma
      26 Monika Logar Tolkala F Tomaž Lojen Zlata diploma
    • 6. mednarodno citrarsko tekmovanje Ernst Volkmann-Preis

      München, Nemčija, 13. - 15. marec 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Maja Rotovnik Citre 13 do 15 let Peter Napret Priznanje za udeležbo, posebna pohvala
    • Regijsko tekmovanje Primorske II. in III. kategorije

      Glasbene šole primorske regije, 9. do 20. marec 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Doris Ćosić Kitara II. a Monika Krajnc Štih Zlato priznanje
      2 Barbara Horvat Violina II. a Danica Koren Ana Avberšek Bronasto priznanje
      3 Špela Oder Violina II. b Danica Koren Ana Avberšek Srebrno priznanje
      4 Gaja Ana Zvonar Violina II. b Igor Ulokin Nikolaj Žličar Bronasto priznanje
      5 Mojca Verčnik kitara II. b Franziska Planko Srebrno priznanje
      6 Pihalni trio - Lara Oprešnik (klavir), Lara Ramšak (klarinet) in Klara Kikec (flavta) Komorne skupine s pihali II. Alenka Goršič Ernst Zlato priznanje
      7 Neža Ulaga Orgle II. a Ema Zapušek Zlato priznanje
      8 Izidor Ostan Orgle II. a Andreja Golež Zlato priznanje
      9 Naja Mohorič Harfa II. b Dalibor Bernatović Zlato priznanje
      10 Maruška Dobrovoljski Solfeggio I. a Andreja Glavač Bronasto priznanje
      11 Branko Dobrovoljski Solfeggio I. a Andreja Glavač Priznanje
      12 Tadej Glinšek Solfeggio I. c Olga Ulokina zlato priznanje
      13 Ana Golob Solfeggio I. c Olga Ulokina Srebrno priznanje
    • 44. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije - TEMSIG

      Glasbene šole primorske regije, 9. do 20. marec 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Din Ćejvanović Kitara I. c Monika Krajnc Štih Zlata plaketa, 1. nagrada
      2 Maja Rotovnik Citre I. c Peter Napret Zlata plaketa, posebno priznanje za najboljšo izvedbo obvezne skladbe
      3 Maruška Dobrovoljski Violina I. a Peter Napret Ines Ivanovič Srebrna plaketa
      4 Lara Fučik Violina I. a Jasmina Rijavec Ines Ivanovič Bronasta plaketa
      5 Ema Pibernik Violina I. a Igor Ulokin Nikolaj Žličar Bronasta plaketa
      6 Ania Marinčić Barić Citre I. a Peter Napret Srebrna plaketa
      7 Klara Zemljič Violina I. b Danica Koren Ines Ivanovič Srebrna plaketa
      8 Aneja Pirnat Kitara I. a Teja Pintar Srebrna plaketa
      9 Nina Oder Violina I. c Danica Koren Ana Avberšek Srebrna plaketa
      10 Doris Ćosić Kitara II. a Monika Krajnc Štih Priznanje za udeležbo
      11 Pihalni trio - Jona Zamrnik (oboa), Tara Rus (flavta) in Nika Oder (flavta) Komorne skupine s pihali I. a Špela Zamrnik Srebrna plaketa
      12 Kvartet klarinetov - Tia Jakob Kukovič, Ema Kač, Žan Žak Strgar in Rok Svečko Komorne skupine s pihali I. a Boštjan Mesarec Bronasta plaketa
      13 Pihalni trio - Lara Oprešnik (klavir), Lara Ramšak (klarinet) in Klara Kikec (flavta) Komorne skupine s pihali II. Alenka Goršič Ernst Zlata plaketa, 2. nagrada
      14 Pihalni trio - Lara Oblak (flavta), Jakob Hauptman (klarinet) in Miha Unterlehner (klavir) Komorne skupine s pihali I. b Matjaž Emeršič Zlata plaketa
      15 Duet oboj - Karin Plazl in Viktorija Razdevšek Komorne skupine s pihali I. b Tanja Mršnjak Petrej Zlata plaketa
      16 Trio flavt - Anja Reberšak, Ajda Dobnik in Zala Kavšak Komorne skupine s pihali I. b Ana Zajc Smolčnik Bronasta plaketa
      17 Kvartet saksofonov - Patrik Tori, Gašper Ladinek, Timotej Šalamon in Lenart Kukovec Komorne skupine s pihali I. b Aleš Logar Bronasta plaketa
      18 Kim Fricelj Violončelo I. a Jerica Žgeč Tea Plazl Bronasta plaketa
      19 Brina Zamrnik Harfa I. c Dalibor Bernatović Zlata plaketa, 3. nagrada
      20 Amadeja Juhart Orgle I. c Barbara de Costa Srebrna plaketa
      21 Anja Mazej Orgle I. c Barbara de Costa Srebrna plaketa
      22 Nina Petrič Harfa I. b Katja Skrinar Srebrna plaketa
      23 Izidor Ostan Orgle II. a Andreja Golež Srebrna plaketa, 2. nagrada
      24 Neža Ulaga Orgle II. a Ema Zapušek Srebrna plaketa, 3. nagrada
      25 Naja Mohorič Harfa II. b Dalibor Bernatović Srebrna plaketa
      26 Andreja Šadl Harfa I. a Katja Skrinar Zlata plaketa
      27 Tadej Glinšek Solfeggio I. c Olga Ulokina Zlata plaketa
    • 12. mednarodno glasbeno tekmovanje Davorin Jenko

      Beograd, marec 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Klara Kikec Flavta C Alenka Goršič Ernst 2. nagrada
      2 Lara Oprešnik (klavir), Klara Kikec (flavta), Lara Ramšak (klarinet) Pihalni trio Komorne skupine, kat. B Alenka Goršič Ernst 1. nagrada, 1. mesto
      3 Karin Plazl Oboa B Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl Lavreat
      4 Viktorija Razdevšek Oboa A Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl 1. nagrada
      5 Loti Mršnjak Fagot Junior Zoran Mitev Tea Plazl 1. nagrada
    • Mednarodno klavirsko tekmovanje Music Fest - Rising Talents, Princeton (New Jersey, ZDA)

      8. februar 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Rok Tadej Brunšek klavir Monika Vehovec Grand Prix, možnost koncertnega nastopa 22. marca 2015 v Carnegie Hallu (New York)
    • 18. regijsko tekmovanje mladih glasbenikov celjskega in koroškega območja

      Celje, Velenje, 10. in 11. februar 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Zoja Meh kitara I. a Teja Pintar zlato priznanje
      2 Aneja Pirnat kitara I. a Teja Pintar zlato priznanje
      3 Din Ćejvanović kitara I. c Monika Krajnc Štih zlato priznanje
      4 Ania Marinčić Barić citre I. a Peter Napret zlato priznanje
      5 Maja Rotovnik citre I. c Peter Napret zlato priznanje, posebno priznanje za interpretacijo skladbe A. Darr: Sonatina št. 3, 1. st., Allegro moderato
      6 Tia Jakob Kukovič (klarinet), Ema Kač (klarinet), Žan Žak Strgar (klarinet), Rok Svečko (klarinet) komorne skupine s pihali I. a Boštjan Mesarec zlato priznanje
      7 Jona Zamrnik (oboa), Tara Rus (flavta), Nika Oder (flavta) komorne skupine s pihali I. a Špela Zamrnik zlato priznanje
      8 Karin Plazl (oboa), Viktorija Razdevšek (oboa) komorne skupine s pihali I. b Tanja Mršnjak Petrej zlato priznanje
      9 Patrik Tori (sopran saksofon), Gašper Ladinek (alt saksofon), Timotej Šalamon (tenor saksofon), Lenart Kukovec (bariton saksofon) komorne skupine s pihali I. b Aleš Logar zlato priznanje
      10 Lara Oblak (flavta), Jakob Hauptman (klarinet), Miha Unterlehner (klavir) komorne skupine s pihali I. b Matjaž Emeršič zlato priznanje
      11 Anja Reberšak (flavta), Ajda Dobnik (flavta), Zala Kavšak (flavta) komorne skupine s pihali I. b Ana Zajc Smolčnik zlato priznanje
      12 Kim Fricelj violončelo I. a Jerica Žgeč Tea Plazl zlato priznanje
      13 Anja Mazej orgle I. c Barbara De Costa zlato priznanje, posebno priznanje za obetavno tekmovalko v najnižji kategoriji
      14 Amadeja Juhart orgle I. c Barbara De Costa zlato priznanje, posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja
      15 Brina Zamrnik harfa I. c Dalibor Bernatović zlato priznanje, posebni priznanji za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja in obvezne skladbe
      16 Karin Kopušar harfa I. c Katja Skrinar srebrno priznanje
      17 Anina Pavič harfa I. c Katja Skrinar srebrno priznanje
      18 Nina Petrič harfa I. b Katja Skrinar zlato priznanje
      19 Maruška Dobrovoljski violina I. a Peter Napret Ines Ivanovič zlato priznanje
      20 Ema Pibernik violina I. a Igor Ulokin Nikolaj Žličar zlato priznanje
      21 Lara Fučik violina I. a Jasmina Rijavec Ines Ivanovič zlato priznanje
      22 Urška Sevčnikar violina I. a Peter Napret Ines Ivanovič srebrno priznaje
      23 Andreja Šadl harfa I. a Katja Skrinar zlato priznanje
      24 Zarja Lana Rakef harfa I. a Katja Skrinar srebrno priznanje
      25 Nina Oder violina I. c Danica Koren Ana Avberšek zlato priznanje
      26 Brina Bastič violina I. c Igor Ulokin Nikolaj Žličar srebrno priznanje
      27 Nina Kač violina I. c Jerneja Srebernjak Ines Ivanovič srebrno priznanje
      28 Klara Zemljič violina I. b Danica Koren Ines Ivanovič zlato priznanje
      29 Manca Glinšek violina I. b Jerneja Srebernjak Ines Ivanovič srebrno priznanje
      30 Vid Matjaš violina I. b Igor Ulokin Nikolaj Žličar srebrno priznanje
    • 4. mednarodno tekmovanje za pianiste "Ivan Rijavec"

      Rogaška Slatina, 25. 01. 2015

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Manca Ernst klavir Začetniki Katja Žličar Marin 1. nagrada (2. mesto)
      2 Matjaž Čelan klavir Mladi pianisti A Monika Vehovec 1. nagrada (2. mesto)
      3 Neža Tovšak klavir Mladi pianisti A Manja Gošnik Vovk 2. nagrada (5. mesto)
      4 Vita Hofinger Mihelič klavir Mladi pianisti B Katja Žličar Marin 2. nagrada (3. mesto)
    • fOKS - 2. tekmovanje pihalcev Glasbene šole Velenje, 18. 12. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Nina Berkenjačevič, flavta, Nela Huseinovič, flavta in Loti Krk, flavta Trio flavt 1.a Špela Zamrnik Bronasta plaketa
      2 Vita Žager, oboa, Vida Volk, oboa in Loti Mršnjak, fagot Pihalni trio 1.a Tanja Mršnjak Petrej Bronasta plaketa
      3 Lara Govek, flavta, Neja Popržen, flavta in Ema Timošek, flavta Trio flavt 1.a Špela Zamrnik Srebrna plaketa
      4 Eva Mogilnicki, flavta, Špela Sevčnikar, flavta in Ana Vrečar, flavta Trio flavt 1.a Neva Beriša Bronasta plaketa
      5 Lana Grabner, flavta in Tijana Lazič, flavta Duo flavt 1.a Špela Zamrnik Srebrna plaketa
      6 Tia Jakob Kukovič, klarinet, Ema Kač, klarinet, Žan Žak Strgar, klarinet in Rok Svečko, klarinet Kvartet klarinetov 1.a Boštjan Mesarec Bronasta plaketa
      7 Anja Rednjak, flavta, Zala Verbič, flavta in Lana Turinek, flavta Trio flavt 1.a Ana Zajc Smolčnik Zlata plaketa
      8 Nika Oder, flavta, Tara Rus, flavta in Jona Zamrnik, oboa Trio - dve flavti in oboa 1.a Špela Zamrnik Zlata plaketa
      9 Manca Nahigal, flavta, Ajda Stropnik, flavta in Estera Koželjnik, flavta Trio flavt 1.a Mojca Ušen Tkalčec Bronasta plaketa
      10 Ajda Dobnik, flavta, Anja Reberšak, flavta in Zala Kavšak, flavta Trio flavt 1.b Neva Beriša Srebrna plaketa
      11 Karin Plazl, oboa in Viktorija Razdevšek, oboa Duet oboi 1.b Tanja Mršnjak Petrej Srebrna plaketa
      12 Neža Ocepek, flavta, Tjaša Erjavec, flavta in Nejla Dragonić, flavta Trio flavt 1.b Ana Zajc Smolčnik Bronasta plaketa
      13 Patrik Tori, sopran saksofon, Gašper Ladinek, alt saksofon, Timotej Šalamon, tenor saksofon in Lenart Kukovec, bariton saksofon Kvartet saksofonov 1.b Aleš Logar Srebrna plaketa
      14 Lucija Misja, flavta, Lana Turinek, flavta, Eva Ocepek, flavta in Anja Reberšak, flavta Kvartet flavt 1.b Ana Zajc Smolčnik Bronasta plaketa
      15 Lara Oblak, flavta, Jakob Hauptman, klarinet in Miha Unterlehner, klavir Pihalni trio 1.b Matjaž Emeršič Zlata plaketa
      16 Vanesa Večko, flavta, Maja Repolusk, flavta in Katja Vidović, klavir Trio - dva flavti in klavir 2 Špela Zamrnik in Ana Zajc Smolčnik Srebrna plaketa
      17 Klara Kikec, flavta, Lara Ramšak, klarinet in Lara Oprešnik, klavir Pihalni trio 2 Alenka Goršič Ernst Srebrna plaketa
    • 10. mednarodno tekmovanje za mlade glasbenike - Ars nova

      Trst (Italija), 28. 11 - 7. 12. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Nina Oder violina B Danica Koren Ana Avberšek 3. nagrada
      2 Klara Zemljič violina B Danica Koren Ines Ivanovič 4. nagrada
      3 Anja Vodošek klavir B Monika Vehovec 4. nagrada
    • 14. klavirsko mednarodno tekmovanje za nagrado mesta Gorice

      Gorica (Italija), 24. - 29. 11. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Rok Tadej Brunšek klavir B Monika Vehovec - 1. nagrada
      2 Jan Pušnik klavir D Sanja Mlinar Marin 3. nagrada
    • "Flavtistra 2014", 3. mednarodno združevanje flavtistov

      Koper, 22. 11. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Anja Reberšak flavta Ana Zajc Smolčnik Katja Žličar Marin opisna ocena
    • 2. mednarodno klavirsko tekmovanje "Aci Bertoncelj"

      Velenje, 24.-25. 10. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Rok Tadej Brunšek klavir Junior Monika Vehovec zlata plaketa, nagrada za obetavnega pianista, nagrada občinstva
      2 Matej Ferlež klavir Junior Tea Plazl zlata plaketa, nagrada za najbolje izvedeno slovensko skladbo
      3 Manca Ernst klavir Junior Katja Žličar Marin bronasta plaketa
      4 Ema Hojan klavir Junior Tea Plazl bronasta plaketa
      5 Neža Kikec klavir Junior Nina Verboten bronasta plaketa
      6 Pia Landeker klavir Junior Jerneja Grebenšek bronasta plaketa
      7 Vita Hofinger Mihelič klavir A Katja Žličar Marin srebrna plaketa, nagrada GŠ Velenje
      8 Miha Unterlehner klavir A Jerneja Grebenšek bronasta plaketa, priznanje za najbolje izvedeno obvezno skladbo
      9 Neža Tovšak klavir A Manja Gošnik Vovk bronasta plaketa
      10 Anja Vodušek klavir A Monika Vehovec priznanje za udeležbo
      11 Matjaž Čelan klavir A Monika Vehovec priznanje za udeležbo
      12 Jure Hrovat klavir A Jerneja Grebenšek priznanje za udeležbo
      13 Lara Oprešnik klavir B Jerneja Grebenšek srebrna plaketa, 3. nagrada, nagrada GŠ Velenje
      14 Jan Pušnik klavir B Sanja Mlinar Marin priznanje za udeležbo
    • Šolske nagrade ob zaključku šolskega leta

      Glasbena šola ob zaključku leta podeljuje šolske nagrade in plakete za izjemne dosežke.

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Neža Tovšak klavir Manja Gošnik Vovk plaketa za izjemne dosežke in šolska nagrada za uspeh na državnem tekmovanju
      2 Rok Tadej Brunšek klavir Monika Vehovec plaketa za izjemne dosežke in šolska nagrada za uspeh na državnem tekmovanju
      3 Big Band Glasbene šole Velenje Jani Šuligoj plaketa za izjemne dosežke
      4 Maj Turnšek tolkala Janez Marin šolska nagrada za uspeh na državnem tekmovanju
      5 Vita Hofinger Mihelič klavir Jerneja Grebenšek, Manja Gošnik Vovk šolska nagrada za uspeh na državnem tekmovanju
      6 Miha Unterlehner klavir Jerneja Grebenšek šolska nagrada za uspeh na državnem tekmovanju
      7 Nina Oder violina Danica Koren šolska nagrada za uspeh na državnem tekmovanju
      8 Oskar Rednak pozavna Jani Šuligoj šolska nagrada za uspeh na državnem tekmovanju
      9 Luka Ovčjak evfonij Miran Šumečnik šolska nagrada za uspeh na državnem tekmovanju
    • 2. mednarodno tekmovanje Tomaž Holmar

      Naborjet (Udine, Italija), 29. maj - 1. junij 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Matjaž Čelan klavir A Monika Vehovec 3. nagrada
      2 Manca Ernst klavir Junior Katja Žličar Marin 1. nagrada
      3 Lara Oprešnik klavir A Jožica Grebenšek absolutna prva nagrada in osvojenih 100 točk
      4 Barbara Verhovnik klavir A Jerneja Grebenšek 3. nagrada
      5 Jan Pušnik klavir A Jelka Hrovat priznanje
    • Mednarodno tekmovanje združenja Jupiter 2014

      Nervi (Italija), 29. 5. - 1. 6. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Gaja Ana Zvonar violina C Igor Ulokin Sanja Mlinar Marin 1. nagrada
      2 Brina Bastič violina B Igor Ulokin Sanja Mlinar Marin 3. nagrada
      3 Vid Matjaš violina B Igor Ulokin Sanja Mlinar Marin 4. nagrada
    • Koroško klavirsko tekmovanje

      Radlje ob Dravi, 21.-23. maj 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Matej Ferlež klavir 2 Tea Plazl zlato priznanje
      2 Neža Kikec klavir 2 Nina Verboten srebrno priznanje
      3 Michelle Kočevar klavir 3 Pascal Vehovec bronasto priznanje
      4 Jan Jurjevec klavir 7 Jerneja Grebenšek bronasto priznanje
      5 Lara Oprešnik klavir 10 Jožica Grebenšek zlato priznanje
    • 2. mednarodni festival harfe

      Zagreb, 18. 5. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Nina Petrič harfa do 12 let Katja Skrinar 2. mesto in 2. nagrada
    • 3. mednarodni festival ruskih romanc "Blagoslovi me, moj talisman"

      Škofja Loka, 17. 5. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Brina Dumančič petje Janko Poročnik Olga Ulokina velika nagrada v kategoriji nepoklicnih solistov
      2 Polona Plaznik petje Janko Potočnik Olga Ulokina prva nagrada
    • 10. mednarodno srečanje harmonikarjev

      Beltinci, 8. - 10. 5. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 TRIO AMABILE (Urška Šehić, Maša Balažek in Urška Sušec) harmonika kat. D Mojca Volavšek 2. NAGRADA
    • 11. tekmovanje pihalcev

      Požarevac, Srbija, 25. - 27. 4. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Aris Vehovec oboa kat. IV Tanja Mršnjak Petrej 1. NAGRADA, 1. MESTO
    • 39. mednarodno tekmovanje harmonikarjev

      Pula (Hrvaška), 23. - 26. 4. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 TRIO AMABILE (Urška Šehić, Urška Sušec in Maša Balažek) harmonika B 1 Mojca Volavšek 1. NAGRADA, 2. MESTO
    • 6. mednarodno glasbeno tekmovanje in festival solistov ter komornih skupin - SVIREL

      Grad Štanjel, 28. 3. do 13. 4. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Jure KNEZ harmonika kat. E Zmago Štih SREBRNO
      2 Andraž MALGAJ harmonika kat. E Primož Kranjc ZLATO
      3 Franc Gregor SEVČNIKAR harmonika kat. F Primož Kranjc SREBRNO
      4 Aneja PIRNAT kitara kat. B Teja Germadnik ZLATO
      5 Zoja MEH kitara kat. B Ksenija Kramaršek BRONASTO
      6 Ania MARINČIČ BARIČ citre kat. B Peter Napret SREBRNO
      7 Sara PEČNIK citre kat. C Peter Napret BRONASTO
      8 Tjaša RAKEF citre kat. D Peter Napret BRONASTO
      9 Pia LIPNIK citre kat. C Peter Napret SREBRNO
      10 Maja ROTOVNIK citre kat. C Peter Napret SREBRNO
      11 Urška SEVČNIKAR violina kat. A Peter Napret SREBRNO
      12 Maruška DOBROVOLJSKI violina kat. B Peter Napret SREBRNO
      13 Aris VEHOVEC oboa kat. F Tanja Mršnjak Petrej Nina Verboten SREBRNO
      14 Viktorija RAZDEVŠEK oboa kat. C Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl ZLATO
      15 Karin PLAZL oboa kat. D Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl SREBRNO
      16 Jona ZAMRNIK oboa kat. B Tanja Mršnjak Petrej Tea Plazl SREBRNO
      17 Klara KIKEC flavta kat. E Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin ZLATO
      18 Jakob HAUPTMAN klarinet kat. C Matjaž Emeršič Nina Verboten SREBRNO
      19 Anina PAVIČ harfa kat. C Katja Skrinar SREBRNO
      20 Karin KOPUŠAR harfa kat. C Katja Skrinar SREBRNO
      21 Nina PETRIČ harfa kat. B Katja Skrinar SREBRNO
      22 Naja MOHORIČ harfa kat. F Dalibor Bernatovič BRONASTO
      23 Erik KRANJC tolkala kat. F Tomaž Lojen ZLATO
      24 Luka OVČJAK bariton kat. C Miran Šumečnik Tea Plazl ZLATO
      25 Jure HROVAT pozavna kat. C Miran Šumečnik Tea Plazl SREBRNO
      26 Jaka HUDOBREZNIK trobenta kat. C Miran Šumečnik Tea Plazl SREBRNO
      27 Gašper POPRIJAN tuba kat. B Miran Šumečnik Tea Plazl SREBRNO
      28 Jan OVČJAK trobenta kat. D Janez Šuligoj Valentina Čas SREBRNO
      29 Simon TAVČAR bariton kat. H Mitja Škorjanc Pascal Vehovec BRONASTO
      30 Trio harmonik (Urška Šehić, Urška Sušec in Maša Balažek) harmonika kat.Kosovel Mojca Volavšek ZLATO PRIZNANJE IN POSEBNA NAGRADA
    • 5. mednarodno tekmovanje za mlade glasbenike - Antonio Salieri

      Legnago (Italija), 11 - 13. 4. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Tjaša GORJANC violina kat. F Danica Koren 3. NAGRADA
    • Dnevi kitare

      Krško, 12. - 13. 4. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Rok ŽERDONER kitara kat. III Teja Germadnik SREBRNO
      2 Aneja PIRNAT kitara kat. II Teja Germadnik SREBRNO
      3 Kitarski duo (Doris Ćosić in Din Čejvanović) kitara kat. III. Monika Krajnc Štih ZLATO, 1. NAGRADA
    • Regijsko tekmovanje - TEMSIG (II. in III. kategorija)

      Postojna, Nova Gorica, Koper, Cerknica, Ilirska Bistrica, Idrija, Tolmin, v času od 10. 3. 2014 do 20. 3. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Maša Balažek harmonika II.a Mojca Volavšek SREBRNA
      2 Jure Knez harmonika II.a Zmago Štih SREBRNA
      3 Andraž Malgaj harmonika II.a Primož Kranjc ZLATA
      4 Urška Šehič harmonika II.b Mojca Volavšek ZLATA
      5 Miha Petek trobenta II.b David Špec Anja Rosec ZLATA
      6 Aljaž Rozman trobenta II.b David Špec Anja Rosec ZLATA
      7 Blaž Turinek trobenta II.b Damir Tkavc Anja Rosec ZLATA
      8 Anika Kolar tolkala II.a Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek SREBRNA
      9 Monika Logar tolkala II.a Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek SREBRNA
      10 Erik Kranjc tolkala II.b Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek ZLATA
      11 Tilen Šlogar tolkala II.b Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek ZLATA
      12 Simon Tavčar evfonij III.a Mitja Škorjanc Pascal Vehovec ZLATA
      13 Jure Koren komorne skupine II. Jerneja Grebenšek ZLATA
      14 Špela Oder komorne skupine II. Jerneja Grebenšek ZLATA
      15 Nina Oder komorne skupine II. Jerneja Grebenšek ZLATA
    • 43. državno tekmovanje - TEMSIG

      Postojna, Nova Gorica, Koper, Cerknica, Ilirska Bistrica, Idrija, Tolmin, v času od 10. 3. 2014 do 20. 3. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Benjamina Breznikar harmonika I.a Mojca Volavšek SREBRNA, 3. nagrada
      2 Branko Dobrovoljski harmonika I.a Mojca Volavšek SREBRNA
      3 Matija Drolc harmonika I.b Primož Kranjc BRONASTA
      4 Maša Balažek harmonika II.a Mojca Volavšek ni tek.
      5 Jure Knez harmonika II.a Zmago Štih ni tek.
      6 Andraž Malgaj harmonika II.a Primož Kranjc ZLATA, 3. nagrada
      7 Urška Šehič harmonika II.b Mojca Volavšek SREBRNA, 3. nagrada
      8 Hana Juhart trobenta I.a David Špec Ines Ivanovič ni tek.
      9 Jaka Hudobreznik trobenta I.b Miran Šumečnik Tea Plazl PRIZNANJE ZA UDELEŽBO
      10 Nina Pohorec trobenta I.b Damir Tkavc Ines Ivanovič SREBRNA
      11 Jan Ovčjak trobenta I.c Janez Šuligoj Valentina Čas BRONASTA
      12 Miha Petek trobenta II.b David Špec Anja Rosec PRIZNANJE ZA UDELEŽBO
      13 Aljaž Rozman trobenta II.b David Špec Anja Rosec BRONASTA
      14 Blaž Turinek trobenta II.b Damir Tkavc Anja Rosec BRONASTA
      15 Matic Ravnikar tolkala I.a Davor Plamberger Valentina Čas SREBRNA
      16 Nejc Sakulac tolkala I.a Davor Plamberger Nina Verboten BRONASTA
      17 Maj Turnšek tolkala I.a Janez Marin Nina Verboten ZLATA, 1. nagrada
      18 Luka Jovanovič tolkala I.b Janez Marin Nina Verboten PRIZNANJE ZA UDELEŽBO
      19 Anže Plazl tolkala I.b Davor Plamberger Nina Verboten BRONASTA
      20 Luka Ramšak tolkala I.b Davor Plamberger Valentina Čas BRONASTA
      21 Filip Štih tolkala I.b Janez Marin Nina Verboten BRONASTA
      22 Neža Vipavc tolkala I.b Davor Plamberger Nina Verboten PRIZNANJE ZA UDELEŽBO
      23 Anika Kolar tolkala II.a Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek ni tek.
      24 Monika Logar tolkala II.a Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek ni tek.
      25 Erik Kranjc tolkala II.b Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek ZLATA, 1. nagrada
      26 Tilen Šlogar tolkala II.b Tomaž Lojen Jerneja Grebenšek ZLATA, 3. nagrada
      27 Jerneja Grebenšek, prof. korepetitorka posebno priznanje korepetitorki za zgledno sodelovanje s tekmovalci in umetniško podporo
      28 Jure Hrovat pozavna I.b Miran Šumečnik Tea Plazl SREBRNA
      29 Ahac Pustinek pozavna I.b Janez Šuligoj Ines Ivanovič SREBRNA
      30 Oskar Rednak pozavna I.c Janez Šuligoj Valentina Čas ZLATA, 2. nagrada
      31 Luka Ovčjak evfonij I.b Miran Šumečnik Tea Plazl ZLATA, 1. nagrada (priznanje za najbolj obetavnega tekmovalca v najnižji kategoriji)
      32 Simon Tavčar evfonij III.a Mitja Škorjanc Pascal Vehovec ZLATA, 1. nagrada (posebno priznanje za najboljšo izvedbo obvezne skladbe)
      33 Pascal Vehovec, prof. posebno priznanje korepetitorki za zgledno sodelovanje s tekmovalci in umetniško podporo
      34 Gašper Poprijan tuba I.b Miran Šumečnik Tea Plazl SREBRNA
      35 Kitarski duo (Doris Ćosić in Din Čejvanović) I.b Monika Krajnc Štih SREBRNA
      36 Vita Plamberger klavirski duo I.a Anja Rosec SREBRNA
      37 Mark Semeja klavirski duo I.a Anja Rosec SREBRNA
      38 Rok Tadej Brunšek in Neža Tovšak klavirski duo I.a Monika Vehovec in Manja Gošnik Vovk ZLATA, 1. nagrada (za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja in za doseženih 100 točk)
      39 Ana Golob klavirski duo I.b Katja Žličar Marin SREBRNA
      40 Asja Lešnik klavirski duo I.b Katja Žličar Marin SREBRNA
      41 Vita Hofinger Mihelič klavirski duo I.b Jerneja Grebenšek ZLATA, 2. nagrada
      42 Miha Unterlehner klavirski duo I.b Jerneja Grebenšek ZLATA, 2. nagrada
      43 Klavirski trio: Jure Koren (klavir), Špela Oder (violina), Nina Oder (violina) klavirski trio II. Jerneja Grebenšek ZLATA, 2. nagrada
    • 11. mednarodno tekmovanje - Davorin Jenko

      Beograd (Srbija), marec 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Klara KIKEC flavta kat. B Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin 1. NAGRADA, 4. mesto
      2 Loti MRŠNJAK fagot kat. Junior Zoran Mitev 1. NAGRADA, 5. mesto
    • 17. regijsko tekmovanje - TEMSIG

      Celje, 12. 2. 2014 - Velenje, 13. 2. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Benjamina Breznikar harmonika I.a Mojca Volavšek ZLATO
      2 Branko Dobrovoljski harmonika I.a Mojca Volavšek ZLATO
      3 Matija Drolc harmonika I.b Primož Kranjc ZLATO
      4 Hana Juhart trobenta I.a David Špec Ines Ivanovič ZLATO
      5 Jakob Menih trobenta I.a Janez Šuligoj Valentina Čas SREBRNO
      6 Samo Šket trobenta I.a David Špec Ines Ivanovič SREBRNO
      7 Jaka Hudobreznik trobenta I.b Miran Šumečnik Tea Plazl ZLATO
      8 Nina Pohorec trobenta I.b Damir Tkavc Ines Ivanovič ZLATO
      9 Adrian Drago Poprijan trobenta I.b Damir Tkavc Ines Ivanovič SREBRNO
      10 David Sušec trobenta I.b David Špec Ines Ivanovič SREBRNO
      11 Gašper Dermol trobenta I.c Janez Šuligoj Valentina Čas SREBRNO
      12 Jan Ovčjak trobenta I.c Janez Šuligoj Valentina Čas ZLATO
      13 Tjaš Paradiž tolkala I.a Davor Plamberger Valentina Čas SREBRNO
      14 Matic Ravnikar tolkala I.a Davor Plamberger Valentina Čas ZLATO
      15 Nejc Sakulac tolkala I.a Davor Plamberger Nina Verboten ZLATO
      16 Maj Turnšek tolkala I.a Janez Marin Nina Verboten ZLATO
      17 Luka Jovanovič tolkala I.b Janez Marin Nina Verboten ZLATO
      18 Anže Plazl tolkala I.b Davor Plamberger Nina Verboten ZLATO
      19 Luka Ramšak tolkala I.b Davor Plamberger Valentina Čas ZLATO
      20 Filip Štih tolkala I.b Janez Marin Nina Verboten ZLATO
      21 Neža Vipavc tolkala I.b Davor Plamberger Nina Verboten ZLATO
      22 Tjaša Srotič tolkala I.c Tomaž Lojen Nina Verboten SREBRNO
      23 Jure Hrovat pozavna I.b Miran Šumečnik Tea Plazl ZLATO
      24 Florjan Plešnik pozavna I.b Miran Šumečnik Tea Plazl SREBRNO
      25 Ahac Pustinek pozavna I.b Janez Šuligoj Ines Ivanovič ZLATO
      26 Oskar Rednak pozavna I.c Janez Šuligoj Valentina Čas ZLATO
      27 Luka Ovčjak evfonij I.b Miran Šumečnik Tea Plazl ZLATO
      28 Andrej Hutinski evfonij I.c Alen Ojcinger Ines Ivanovič ni tekmoval
      29 Gašper Poprijan tuba I.b Miran Šumečnik Tea Plazl ZLATO
      30 Doris Ćosić KITARSKI DUO I.b Monika Krajnc Štih ZLATO
      31 Din Ćejvanović KITARSKI DUO I.b Monika Krajnc Štih ZLATO
      32 Vita Plamberger KLAVIRSKI DUO I.a Anja Rosec ZLATO
      33 Mark Semeja KLAVIRSKI DUO I.a Anja Rosec ZLATO
      34 Rok Tadej Brunšek KLAVIRSKI DUO I.a Monika Vehovec ZLATO
      35 Neža Tovšak KLAVIRSKI DUO I.a Manja Gošnik Vovk ZLATO
      36 Ana Golob KLAVIRSKI DUO I.b Katja Žličar Marin ZLATO
      37 Asja Lešnik KLAVIRSKI DUO I.b Katja Žličar Marin ZLATO
      38 Vita Hofinger Mihelič KLAVIRSKI DUO I.b Jerneja Grebenšek ZLATO
      39 Miha Unterlehner KLAVIRSKI DUO I.b Jerneja Grebenšek ZLATO
    • 3. mednarodno tekmovanje za pianiste - Ivan Rijavec

      Spodnja Idrija 25. - 26. 1. 2014

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Neža TOVŠAK klavir ml.pianisti Manja Gošnik Vovk 1. NAGRADA, ZLATA PLAKETA
      2 Anja VODOŠEK klavir ml.piani. A Monika Vehovec 1. NAGRADA, ZLATA PLAKETA
      3 Matjaž ČELAN klavir ml.piani. A Monika Vehovec 2. NAGRADA, srebrna plaketa
      4 Lara OPREŠNIK klavir nap.pianisti Jožica Grebenšek 2. NAGRADA, SREBRNA PLAKETA
    • 1. mednarodno tekmovanje mladih violinistov, pianistov in komornih skupin - Tartini

      Piran, 6. - 8. 12. 2013

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 KLAVIRSKI DUO: Rok Tadej Brunšek in Neža Tovšak klavir kat. C1 Monika Vehovec in Manja Gošnik Vovk 1. NAGRADA, 1. MESTO, ABSOLUTNA ZMAGOVALCA V VSEH KAT. KLAVIRSKEGA DUA
    • 9. mednarodno tekmovanje za mlade glasbenike - Ars nova

      Trst (Italija), 27. 11. - 3. 12. 2013

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Nina ODER violina kat. B Danica Koren 2. NAGRADA
      2 Karin LEŠNIK violina kat. B Danica Koren 3. NAGRADA
      3 Barbara HORVAT violina kat. C Danica Koren 3. NAGRADA
      4 Rok Tadej BRUNŠEK klavir kat. A Monika Vehovec 1. NAGRADA, 1. MESTO
    • 3. tekmovanje Leona Pfeiferja za mlade slovenske violiniste do 15 let

      Ljubljana, 29. - 30. 11. 2013

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Maruška DOBROVOLJSKI violina kat. I. Peter Napret
    • 2. mednarodno tekmovanje mladih pihalcev - EMONA 2013

      Ljubljana, Konservatorij za glasbo in balet, 21. - 24. 11. 2013

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Jakob HAUPTMAN KLARINET kat. I. Matjaž Emeršič Nina Verboten SREBRNA PLAKETA
      2 Lara OBLAK FLAVTA kat. I. Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin SREBRNA PLAKETA
      3 Brina REDNJAK FLAVTA kat. I. Špela Zamrnik Jerneja Grebenšek BRONASTA PLAKETA
      4 Lara RAMŠAK KLARINET kat. II. Oto Kožuh Katja Žličar Marin ZLATA PLAKETA
      5 Lucija MISJA FLAVTA kat. II. Ana Zajc Smolčnik Pascal Vehovec SREBRNA PLAKETA
      6 Klara KIKEC FLAVTA kat. III. Alenka Goršič Ernst Katja Žličar Marin SREBRNA PLAKETA
      7 David GREGORC KLARINET kat. IV. Matjaž Emeršič Niva Verboten ZLATA PLAKETA
      8 Laura FELICIJAN FLAVTA kat. IV. Špela Zamrnik Jerneja Grebenšek SREBRNA PLAKETA
    • 3. madnarodno tekmovanje Društva harfistov Slovenije

      Velenje, 25. do 27. oktobra 2013

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Karin KOPUŠAR HARFA kat. A Anja Kožuh ZLATA PLAKETA, PRIZNANJE NAJBOLJ OBETAVNEMU TEKMOVALCU
      2 Anina PAVIČ HARFA kat. A Anja Kožuh ZLATA PLAKETA
      3 Nina PETRIČ HARFA kat. A Anja Kožuh ZLATA PLAKETA
      4 Sandra ŠMERC HARFA kat. A Anja Kožuh SREBRNA PLAKETA
      5 Patrik JAKŠA HARFA kat. A Anja Kožuh BRONASTA PLAKETA
      6 Brina ZAMRNIK HARFA kat. B Dalibor Bernatovič ZLATA PLAKETA
      7 Naja MOHORIČ HARFA kat. C Dalibor Bernatovič ZLATA PLAKETA, PRIZNAJE ZA OBETAVNEGA TEKMOVALCA
    • 11. mednarodno tekmovanje tolkalistov v Montesilvanu

      Pescara, Italija, 24. do 29. september 2013

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Gašper OBŠTETER TOLKALA drumset 1b Tomaž Lojen 3. NAGRADA
      2 Erik KRANJC TOLKALA marimba 1b Tomaž Lojen PRIZNANJE ZA UDELEŽBO
    • Mednarodno glasbeno tekmovanje "Tomaž Homar"

      Naborjet (Malborghetto), Italija, 30.05. - 02.06. 2013

      zap. ime in priimek instrument kat. učitelj korepetitor uspeh
      1 Lara Oprešnik klavir A 4 Jožica Grebenšek 1. nagrada, zlata plaketa, 2. mesto
    • Regijsko tekmovanje otroških in mladinskih pevskih zborov "Od Celja do Koroške"

      Laško, 25. maj 2013

      Mladinski pevski zbor Glasbene Šole Fran Korun Koželjski Velenje
      zborovodja: Matjaž Vehovec

      zlato priznanje
      posebno priznanje za najboljši mladinski zbor regijskega tekmovanja
      posebno priznanje za najboljšo izvedbo slovenske ljud