Oddelek Šoštanj

Spomladanski koncert

V sredo, 10. maja 2017, se je v Kulturnem domu v Šoštanju odvil odličen Spomladanski koncert učencev oddelka Šoštanj. Predstavil se je mlajši godalni orkester Glasbene šole Velenje (dirigentka Andreja Mohorič) in Mladinski pihalni orkester Glasbene šole Velenje - oddelek Šoštanj pod taktirko Davorja Plambergerja. V goste smo povabili tudi Otroški pevski zbor Mravljice OŠ Karla Destovnika Kajuha z mentorico Alenko Grabner, ki so, poleg dveh svojih pesmic, zapeli skupaj z združenim pevskim zborom učencev nauka o glasbi oddelka Šoštanj pod vodstvom Nataše Ževart Pavšek. Dogajanje sta popestrili zanimiva projekcija in voditeljica.
Dogajanje s koncerta si lahko ogledate v naši Galeriji.

Koncert tekmovalcev

V sredo, 1. marca 2017, se je v Kulturnem domu v Šoštanju odvil koncert uspešnih tekmovalcev iz Šoštanja. Nastopilo je 10 mladih glasbenikov, ki so se odlično odrezali na 20. regijskem tekmovanju mladih glasbenikov celjskega in koroškega območja. Vsi so osvojili zlata priznanja, s čimer so si zagotovili sodelovanje na državnem tekmovanju, ki bo potekalo od 6. marca dalje na Gorenjskem. Na koncertu so se predstavili tudi dijaki, ki se prav tako pripravljajo na državno tekmovanje.
Oglejte si fotografije s koncerta v naši Galeriji.

Pouk poteka v prizidku Kulturnega doma Šoštanj:
Trgu Jožeta Lampreta 2
3325 Šoštanj

Vodja oddelka
Anja Rosec, prof.
anja.rosec@gsvelenje.si

Učitelji inštrumentalnega in skupinskega pouka

INŠTRUMENTALNI POUK

Violončelo

ARSLAN HAMIDULLIN

SKUPINSKI POUK

Glasbena pripravnica, nauk o glasbi

NATAŠA ŽEVART PAVŠEK

Mladinski pihalni orkester oddelka Šoštanj

DAVOR PLAMBERGER

Oddelek Šmartno ob Paki

Pouk poteka v prostorih
Osnovne šole bratov Letonja,
Šmartno ob Paki 117,
3327 Šmartno ob Paki

Vodja oddelka
Anja Rosec, prof.
anja.rosec@gsvelenje.si

Koncert - "Združeni z glasbo"

V sredo, 18. maja 2016, se je v Kulturnem domu v Šmartnem ob Paki odvil združen nastop učencev Glasbene šole Velenje in Osnovne šole bratov Letonje. Zapela sta dva pevska zbora osnovne šole (Cici zbor in otroški pevski zbor), za njimi je nastopil Mladinski pihalni orkester GŠ Velenje - oddelek Šoštanj.
Program je povezovala naša učiteljica Andreja Mohorič, ki je povedala nekaj o pomenu glasbe in o glasbenem izobraževanju pri nas. Otroci so se na koncu posladkali s sladoledom.
Za ogled fotografij iz nastopa obiščite našo Galerijo.

INŠTRUMENTALNI POUK

Klavir