Oddelek Šoštanj

Spomladanski koncert

V sredo, 10. maja 2017, se je v Kulturnem domu v Šoštanju odvil odličen Spomladanski koncert učencev oddelka Šoštanj. Predstavil se je mlajši godalni orkester Glasbene šole Velenje (dirigentka Andreja Mohorič) in Mladinski pihalni orkester Glasbene šole Velenje - oddelek Šoštanj pod taktirko Davorja Plambergerja. V goste smo povabili tudi Otroški pevski zbor Mravljice OŠ Karla Destovnika Kajuha z mentorico Alenko Grabner, ki so, poleg dveh svojih pesmic, zapeli skupaj z združenim pevskim zborom učencev nauka o glasbi oddelka Šoštanj pod vodstvom Nataše Ževart Pavšek. Dogajanje sta popestrili zanimiva projekcija in voditeljica.
Dogajanje s koncerta si lahko ogledate v naši Galeriji.

Koncert tekmovalcev

V sredo, 1. marca 2017, se je v Kulturnem domu v Šoštanju odvil koncert uspešnih tekmovalcev iz Šoštanja. Nastopilo je 10 mladih glasbenikov, ki so se odlično odrezali na 20. regijskem tekmovanju mladih glasbenikov celjskega in koroškega območja. Vsi so osvojili zlata priznanja, s čimer so si zagotovili sodelovanje na državnem tekmovanju, ki bo potekalo od 6. marca dalje na Gorenjskem. Na koncertu so se predstavili tudi dijaki, ki se prav tako pripravljajo na državno tekmovanje.
Oglejte si fotografije s koncerta v naši Galeriji.

Pouk poteka v prizidku Kulturnega doma Šoštanj:
Trgu Jožeta Lampreta 2
3325 Šoštanj

Vodja oddelka
Sonja Beriša, prof., pomočnica  ravnatelja
sonja.berisa@guest.arnes.si

Učitelji inštrumentalnega in skupinskega pouka

INŠTRUMENTALNI POUK
Flavta

MOJCA UŠEN TKALČEC, BARBARA SPITAL, ANA KLINC

Klarinet, kljunasta flavta BOŠTJAN MESAREC, LOVRO VRZELAK
Saksofon, kljunasta flavta ALEŠ LOGAR