Vodstvo šole Telefonska številka Elektronska pošta
Ravnatelj Boris Štih

03 898 12 12

041 764 299

boris.stih@gsvelenje.si
Pomočnici ravnatelja

Andreja Mohorič


Nataša Ževart Pavšek

03 898 12 19


03 898 12 15

andreja.mohoric@gsvelenje.si


natasa.z.pavsek@gsvelenje.si

Vodja pisarne Alenka Slatnar 03 898 12 13 tajnistvo@gsvelenje.si
Recepcija Vesna Szabo 03 898 12 00 info@gsvelenje.si
Tehnični vodja Bogdan Jug 03 898 12 14 bogdan.jug@gsvelenje.si
Računovodstvo

Jerneja Mastnak Vesel


Simona Centrih

03 898 12 17


03 898 12 18
jerneja.mastnak-vesel@gsvelenje.si


simona.centrih@gsvelenje.si
Knjižnica Marjan Voglar 03 898 12 29 knjiznica@gsvelenje.si
Arhiv Bernarda Napotnik 03 898 12 06 bernarda.napotnik@gsvelenje.si
Učiteljska zbornica 03 898 12 42

Učitelji

Učiteljski zbor Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje - šolsko leto 2018/2019 Učiteljski zbor Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje - šolsko leto 2018/2019

Sprednja vrsta (od leve proti desni): Ana Novak, Fia Selič, Sara Slatinek, Nataša Ževart Pavšek, Manja Gošnik Vovk, Maja Verčko, Andreja Golež Gruden, Pascal Vehovec, Nina Verboten, Tea Plazl, Tanja Petrej in Dunya Tinauer.
Druga vrsta (od leve proti desni): Tomaž Lojen, Margarita Ulokina, Tamara Gombač, Danica Koren, Barbara De Costa, Ljiljana Djukić Šuklar, Jerica Žgeč, Ines Ivanovič, Valentina Čas, Jerneja Srebernjak, Andreja Mohorič, Boštjan Mesarec, Lovro Vrzelak in Matjaž Železnik.
Tretja vrsta (od leve proti desni): Aleksandar Serdar, Tilen Slakan, Anja Rosec, Anja Kožuh, Barbara Verhovnik, Jelka Hrovat, Sanja Mlinar Marin, Andreja Glavač, Monika Krajnc Štih, Ema Zapušek, Monika Vehovec, Neva Berke, Katja Šumečnik, Gordana Hleb, Olga Ulokina, Mojca Volavšek, Janez Šuligoj, Janko Potočnik in Sonja Beriša.
Zadnja vrsta (od leve proti desni): Boris Štih, Gregor Plamberger, David Špec, Jasmina Špec, Gorazd Topolovec, Peter Napret, Aleš Logar, Damir Tkavc, Tadej Žibrat, Sonja Kodrič, Matjaž Emeršič, Urban Meža,Miran Šumečnik, Izidor Kokovnik, Slavko Šuklar, Primož Kranjc,Davor Plamberger, Jerneja Grebenšek, Janez Marin, Franziska Planko, Katja Žličar Marin, Nikolaj Žličar, Miha Koren, Zmago Štih, Alen Ojcinger, Janez Pincolič, Igor Goršič in Tomaž Guček.
Manjkajoči učitelji: Dalibor Bernatović, Gregor Dvorjak, Alenka Goršič Ernst, Jernej Marinšek, Nenad Petrović, Teja Pintar, Alenka Podpečan, Blanka Rotovnik, Barbara Spital, Mitja Škorjanc, Urška Šramel Vučina, Igor Ulokin, Mojca Ušen Tkalčec, Vanesa Večko, Matjaž Vehovec, Ana Zajc Smolčnik in Špela Zamrnik.

Seznam učiteljev

  • Beriša Sonja, harmonika, komorna igra
  • Berke Neva, flavta, komorna igra
  • Čajka Kuhar Galina, baletni vrtec, plesna pripravnica, balet
  • Čas Valentina, klavir, korepeticije
  • De Costa Barbara, orgle, čembalo, klavir
  • Dvorjak Gregor, rog
  • Emeršič Matjaž, klarinet, komorna igra
  • Glavač Andreja, glasbena pripravnica, nauk o glasbi, solfeggio I, solfeggio II, kljunasta flavta, korepeticije
  • Golež Gruden Andreja, orgle, klavir, komorna igra
  • Gombač Tamara, violončelo, komorna igra, godalni orkester
  • Goršič Ernst Alenka , flavta
  • Gošnik Vovk Manja, klavir, otroški pevski zbor
  • Grebenšek Jerneja, klavir, komorna igra, korepeticije
  • Guček Tomaž, diatonična harmonika
  • Hleb Gordana, petje
  • Hrovat Jelka, klavir
  • Ivanovič Ines, klavir, korepeticije
  • Jan David, nauk o glasbi, solfeggio I
  • Kokovnik Izidor, harmonika, diatonična harmonika
  • Koren Danica, violina
  • Koren Miha, kontrabas
  • Krajnc Štih Monika, kitara, kitarski orkester, komorna igra
  • Kranjc Primož, harmonika
  • Logar Aleš, saksofon, komorna igra, kljunasta flavta
  • Lojen Tomaž, tolkala, komorna igra
  • Marin Janez, tolkala, pihalni orkester
  • Marinšek Jernej, flavta
  • Mesarec Boštjan, klarinet, kljunasta flavta, komorna igra
  • Meža Urban, kitara
  • Mlinar Marin Sanja, klavir, korepeticije
  • Mohorič Andreja, pomočnica ravnatelja, violina, solfeggio I, glasbena pripravnica, mlajši godalni orkester
  • Mohorič Naja, harfa, komorna igra
  • Napret Peter, citre, violina, komorna igra, citrarski ansambel
  • Petrej Tanja , oboa, kljunasta flavta, komorna igra
  • Pincolič Janez, fagot, komorna igra
  • Pintar Teja, kitara
  • Plamberger Davor, tolkala, komorna igra
  • Plamberger Gregor, tolkala
  • Planko Franziska, kitara
  • Plazl Tea, klavir, korepeticije, komorna igra, mladinski pevski zbor
  • Podpečan Alenka, solfeggio, Mešani mladinski pevski zbor Šolskega centra Velenje (srednja stopnja)
  • Podpečan Anja, flavta
  • Ponebšek Maja, balet, plesna pripravnica, baletni vrtec
  • Potočnik Janko, petje, komorna igra
  • Rosec Anja, vodja oddelka Šoštanj, klavir, korepeticije
  • Rotovnik Blanka, glasbena pripravnica, nauk o glasbi
  • Selič Fia, vodja oddelka Šmartno ob Paki, klavir
  • Serdar Aleksandar, klavir
  • Slakan Tilen, glasbeni stavek (srednja stopnja)
  • Slatinek Sara, klavir, korepeticije, komorna igra
  • Srebernjak Jerneja, violina, komorna igra
  • Stoleski Slavčo, baletni vrtec, plesna pripravnica, balet
  • Škorjanc Mitja, tuba, bariton
  • Špec David, kljunasta flavta, evfonij, trobenta, rog, bariton, komorna igra
  • Špec Jasmina, viola, violina, komorna igra
  • Šramel Vučina Urška, zgodovina glasbe (srednja stopnja)
  • Štih Boris, ravnatelj, kitara
  • Štih Zmago, harmonika, diatonična harmonika
  • Šuligoj Janez, kljunasta flavta, pozavna, tuba, bariton, komorna igra, Big band, Orffova skupina
  • Šumečnik Katja, harfa, komorna igra
  • Šumečnik Miran, pozavna, tuba, rog, bariton, simfonični - godalni orkester, mladinski pihalni orkester - oddelek Šoštanj
  • Tkavc Damir, trobenta, bariton, komorna igra
  • Topolovec Gorazd, saksofon, komorna igra
  • Ulokina Margarita, violina, komorna igra
  • Ulokina Olga, solfeggio, korepeticije
  • Ulokin Igor, violina
  • Ušen Tkalčec Mojca, flavta, piccolo
  • Vehovec Matjaž, nauk o glasbi, solfeggio II
  • Vehovec Monika, klavir
  • Vehovec Pascal, klavir, korepeticije
  • Verboten Nina, klavir, korepeticije
  • Volavšek Mojca, harmonika, harmonikarski orkester, komorna igra
  • Volk Rok, saksofon
  • Vollmaier Sašo, korepeticije
  • Vrzelak Lovro, klarinet, kljunasta flavta, komorna igra, mlajši pihalni orkester
  • Zajc Smolčnik Ana, flavta, komorna igra
  • Zamrnik Špela, flavta, komorna igra
  • Zapušek Ema, orgle, klavir, komorna igra
  • Železnik Matjaž, nauk o glasbi, sintetizator
  • Ževart Pavšek Nataša, pomočnica ravnatelja, glasbena pripravnica, nauk o glasbi
  • Žgeč Jerica, predšolska glasbena vzgoja, glasbena pripravnica, nauk o glasbi, violončelo, komorna igra
  • Žibrat Tadej, kitara
  • Žličar Marin Katja, klavir
  • Žličar Nikolaj, korepeticije, komorna igra