Vodstvo šole Telefonska številka Elektronska pošta
Ravnatelj Boris Štih 03 898 12 12 boris.stih1@guest.arnes.si
Pomočnici ravnatelja

Andreja Mohorič


Urška Šramel Vučina

03 898 12 19


03 898 12 15

andreja.mohoric@guest.arnes.si


urska.sramel@guest.arnes.si

Vodja pisarne Brigita Ferder 03 898 12 13 brigita.ferder@guest.arnes.si
Recepcija Vesna Szabo 03 898 12 00 szabo.vesna@gmail.com
Tehnični vodja Bogdan Jug 03 898 12 14 bogdan.jug1@guest.arnes.si
Računovodstvo

Marija Voglar


Jerneja Mastnak Vesel


Simona Centrih

03 898 12 16


03 898 12 17


03 898 12 18
marija.voglar@g-velenje.ce.edus.si


jerneja.mastnak-vesel@guest.arnes.si


simona.centrih@guest.arnes.si
Knjižnica Marjan Voglar 03 898 12 29 marjan.voglar@guest.arnes.si
Zbornica 03 898 12 18

Učitelji

  • Beriša Sonja, harmonika, komorna igra
  • Berke Neva, flavta
  • Bernatović Brin, harfa
  • Bernatović Dalibor, harfa
  • Čas Valentina, klavir, korepeticije
  • de Costa Barbara, orgle, čembalo, komorna igra, klavir
  • Djukić Šuklar Ljiljana, solfeggio, mešani mladinski pevski zbor, klavir, klavir B
  • Dvorjak Gregor, rog
  • Emeršič Matjaž, klarinet, kljunasta flavta, komorna igra
  • Felicijan Laura, flavta
  • Glavač Andreja, nauk o glasbi, kljunasta flavta, glasbena pripravnica, korepeticije, solfeggio I, solffegio II
  • Golež Gruden Andreja, orgle, klavir, komorna igra
  • Gombač Tamara, violončelo, komorna igra
  • Goršič Ernst Alenka , flavta
  • Goršič Igor, kitara
  • Gošnik Vovk Manja, klavir, komorna igra, otroški pevski zbor
  • Grebenšek Jerneja, klavir, komorna igra, korepeticije, klavir B
  • Guček Tomaž, diatonična harmonika, harmonika
  • Hamidullin Arslan, violončelo
  • Hleb Gordana, petje, komorna igra
  • Hrovat Jelka, klavir, klavir B
  • Ivanovič Ines, klavir, korepeticije
  • Kokovnik Izidor, harmonika, diatonična harmonika
  • Koren Danica, violina, komorna igra
  • Koren Miha, kontrabas
  • Kožuh Anja, saksofon, komorna igra
  • Krajnc Štih Monika, kitara, kitarski orkester, komorna igra
  • Kranjc Primož, harmonika, komorna igra
  • Logar Aleš, saksofon, kljunasta flavta, komorna igra, dopolnilni instrument: različki saksofona
  • Lojen Tomaž, tolkala, komorna igra
  • Marin Janez, tolkala, komorna igra, pihalni orkester
  • Marinšek Jernej, flavta
  • Mesarec Boštjan, klarinet, kljunasta flavta, komorna igra
  • Meža Urban, kitara
  • Mitev Zoran, fagot
  • Mlinar Marin Sanja, klavir, korepeticije, komorna igra
  • Mohorič Andreja, pomočnica ravnatelja, violina, nauk o glasbi, predšolska glasbena vzgoja, glasbena pripravnica, solfeggio I, solffegio II, mlajši godalni orkester
  • Mršnjak Petrej Tanja , oboa, kljunasta flavta, komorna igra, Orffov orkester, dopolnilni instrument: angleški rog
  • Napret Peter, citre, violina, komorna igra
  • Novak Ana, violina, viola
  • Ojcinger Alen, evfonij, bariton, pozavna, tuba, kljunasta flavta, komorna igra
  • Pincolič Janez, fagot
  • Pintar Teja, kitara
  • Plamberger Davor, tolkala, komorna igra, mladinski pihalni orkester oddelka Šoštanj
  • Plamberger Gregor, tolkala
  • Planko Franziska, kitara, komorna igra
  • Plazl Anita, klavir, sintetizator, korepeticije
  • Plazl Tea, klavir, korepeticije, komorna igra, mladinski pevski zbor
  • Podvratnik Jure, kitara
  • Potočnik Janko, petje
  • Rosec Anja, klavir, korepeticije
  • Rotovnik Blanka, nauk o glasbi, glasbena pripravnica
  • Serdar Aleksandar, komorna igra, klavir B
  • Škorjanc Mitja, evfonij
  • Slatinek Sara, klavir, korepeticije
  • Špec David, trobenta, komorna igra, kljunasta flavta
  • Špec Jasmina, viola, violina
  • Šramel Vučina Urška, pomočnica ravnatelja, zgodovina glasbe
  • Srebernjak Jerneja, violina
  • Štih Boris, ravnatelj, kitara
  • Štih Zmago, harmonika, diatonična harmonika
  • Šuklar Slavko, glasbeni stavek, klavir, klavir B
  • Šuligoj Janez, Big Band, trobenta, pozavna, bariton, tuba, kljunasta flavta, komorna igra
  • Šumečnik Katja, harfa
  • Šumečnik Miran, simfonični orkester, godalni orkester, trobenta, pozavna, tuba, rog, bariton, komorna igra
  • Tijssen Ana, korepeticije, klavir B
  • Tinauer Dunya, petje
  • Tkavc Damir, trobenta
  • Topolovec Gorazd, saksofon, kljunasta flavta
  • Ulokin Igor, violina, komorna igra
  • Ulokina Margarita, violina
  • Ulokina Olga, solfeggio II, korepeticije, klavir
  • Ušen Tkalčec Mojca, flavta
  • Večko Vanesa, flavta
  • Vehovec Matjaž, nauk o glasbi, solfeggio I, solfeggio II
  • Vehovec Monika, klavir, komorna igra
  • Vehovec Pascal, klavir, korepeticije, komorna igra
  • Verboten Nina, klavir, korepeticije, komorna igra
  • Verčko Maja, balet, plesna pripravnica, baletni vrtec
  • Vogrin Tanja, harfa
  • Volavšek Mojca, harmonika, harmonikarski orkester, komorna igra
  • Vrzelak Lovro, klarinet, mlajši pihalni orkester, kljunasta flavta, komorna igra
  • Zajc Smolčnik Ana, flavta, komorna igra
  • Zamrnik Špela, flavta, klarinet, saksofon, kljunasta flavta, komorna igra
  • Zapušek Ema, orgle, klavir, komorna igra
  • Železnik Matjaž, klavir, nauk o glasbi, korepeticije
  • Ževart Pavšek Nataša, klavir, nauk o glasbi, predšolska glasbena vzgoja, glasbena pripravnica
  • Žgeč Jerica, violončelo, kontrabas, violina, nauk o glasbi, glasbena pripravnica, nauk o glasbi - balet, komorna igra
  • Žibrat Tadej, kitara
  • Žličar Marin Katja, klavir, korepeticije, komorna igra
  • Žličar Nikolaj, klavir, korepeticije, klavir B