Vodstvo šole Telefonska številka Elektronska pošta
Ravnatelj Boris Štih 03 898 12 12 boris.stih1@guest.arnes.si
Pomočnici ravnatelja

Sonja Beriša
Jelka Hrovat

03 898 12 19
03 898 12 15

sonja.berisa@guest.arnes.si
jelka.hrovat@guest.arnes.si

Vodja pisarne Brigita Ferder 03 898 12 13 brigita.ferder@guest.arnes.si
Recepcija Vesna Szabo 03 898 12 00 szabo.vesna@gmail.com
Tehnični vodja Bogdan Jug 03 898 12 14 bogdan.jug1@guest.arnes.si
Računovodstvo

Marija Voglar


Jerneja Mastnak Vesel


Simona Centrih

03 898 12 16


03 898 12 17


03 898 12 18
marija.voglar@g-velenje.ce.edus.si


jerneja.mastnak-vesel@guest.arnes.si


simona.centrih@guest.arnes.si
Knjižnica Urška Šramel Vučina


Marjan Voglar
03 898 12 22


03 898 12 29
urska.sramel@guest.arnes.si


marjan.voglar@guest.arnes.si
Zbornica 03 898 12 18

Učitelji

  • Beriša Sara, saksofon, komorna igra
  • Beriša Sonja, pomočnica ravnatelja, harmonika, komorna igra
  • Bernatović Dalibor, harfa
  • de Costa Barbara, orgle, čembalo, komorna igra, klavir
  • Delopst Petra, klavir, korepeticije
  • Djukić Šuklar Ljiljana, solfeggio, mešani mladinski pevski zbor, klavir
  • Dolenc Matic, kitara
  • Dvorjak Gregor, rog
  • Emeršič Matjaž, klarinet, kljunasta flavta, komorna igra, različki klarineta
  • Felicijan Laura, flavta
  • Glavač Andreja, nauk o glasbi, kljunasta flavta, glasbena pripravnica, korepeticije
  • Golež Gruden Andreja, orgle, klavir, komorna igra
  • Gombač Tamara, violončelo, komorna igra
  • Goršič Ernst Alenka , flavta
  • Goršič Igor, kitara
  • Gošnik Vovk Manja, klavir, komorna igra, otroški pevski zbor
  • Grebenšek Jerneja, klavir, komorna igra, korepeticije
  • Guček Tomaž, diatonična harmonika, harmonika
  • Hleb Gordana, petje, komorna igra
  • Hrovat Jelka, klavir, pomočnica ravnatelja
  • Ivanovič Ines, klavir, korepeticije
  • Klinc Ana, flavta
  • Kokovnik Izidor, harmonika, diatonična harmonika
  • Koren Danica, violina
  • Koren Miha, kontrabas
  • Krajnc Štih Monika, kitara, kitarski orkester, komorna igra
  • Kramaršek Ksenja, kitara
  • Kranjc Primož, harmonika, komorna igra
  • Lapajne Jani, kontrabas
  • Logar Aleš, saksofon, kljunasta flavta, komorna igra
  • Lojen Tomaž, tolkala, komorna igra
  • Marin Janez, tolkala, pihalni orkester
  • Marinšek Jernej, flavta
  • Mesarec Boštjan, klarinet, kljunasta flavta, komorna igra
  • Mitev Zoran, fagot
  • Mlinar Marin Sanja, klavir, korepeticije, komorna igra
  • Mohorič Andreja, violina, nauk o glasbi, predšolska glasbena vzgoja, glasbena pripravnica, solfeggio, mlajši godalni orkester
  • Mršnjak Petrej Tanja , oboa, kljunasta flavta, komorna igra
  • Napret Peter, citre, violina, komorna igra
  • Novak Ana, violina, viola
  • Ojcinger Alen, evfonij, bariton, pozavna, tuba, kljunasta flavta
  • Ošlak Nino, sintetiza​tor
  • Plamberger Davor, tolkala, mladinski pihalni orkester oddelka Šoštanj
  • Planko Franziska, kitara, komorna igra
  • Plazl Anita, klavir, korepeticije
  • Plazl Tea, klavir, mladinski pevski zbor
  • Podvratnik Jure, kitara
  • Potočnik Janko, petje
  • Rosec Anja, klavir, korepeticije
  • Rotovnik Blanka, nauk o glasbi, glasbena pripravnica
  • Sahatxhija Xhevdet, kitara
  • Škorjanc Mitja, evfonij, tuba
  • Slatinek Sara, klavir, korepeticije
  • Špec David, trobenta, komorna igra, kljunasta flavta
  • Spital Barbara, flavta, kljunasta flavta
  • Šramel Vučina Urška, zgodovina glasbe
  • Srebernjak Jerneja, violina
  • Štante Valentin, viola
  • Štih Boris, ravnatelj, kitara
  • Štih Zmago, harmonika, diatonična harmonika
  • Šuklar Slavko, glasbeni stavek, klavir
  • Šuligoj Janez, Big Band, trobenta, pozavna, bariton, tuba, kljunasta flavta
  • Šumečnik Katja, harfa
  • Šumečnik Miran, simfonični orkester, godalni orkester, trobenta, pozavna, tuba, rog, bariton, komorna igra
  • Tijssen Ana, korepeticije
  • Tkavc Damir, trobenta
  • Topolovec Gorazd, saksofon, kljunasta flavta
  • Ulokin Igor, violina, viola
  • Ulokina Margarita, violina
  • Ulokina Olga, solfeggio, korepeticije, klavir
  • Ušen Tkalčec Mojca, flavta
  • Vehovec Matjaž, nauk o glasbi, solfeggio
  • Vehovec Monika, klavir, komorna igra
  • Vehovec Pascal, klavir, korepeticije, komorna igra
  • Verčko Maja, balet, plesna pripravnica, baletni vrtec
  • Volavšek Mojca, harmonika, harmonikarski orkester
  • Volkov Oleg, viola
  • Vrzelak Lovro, klarinet, mlajši pihalni orkester, kljunasta flavta
  • Zajc Smolčnik Ana, flavta, pikolo
  • Zamrnik Špela, flavta, komorna igra
  • Zapušek Ema, orgle, klavir, komorna igra
  • Železnik Matjaž, klavir, nauk o glasbi, korepeticije, Orffov orkester
  • Ževart Pavšek Nataša, klavir, nauk o glasbi, predšolska glasbena vzgoja, glasbena pripravnica
  • Žgeč Jerica, violončelo, nauk o glasbi, glasbena pripravnica, komorna igra
  • Žibrat Tadej, kitara
  • Žličar Marin Katja, klavir, korepeticije, komorna igra
  • Žličar Nikolaj, klavir, korepeticije