Vodstvo šole Telefonska številka Elektronska pošta
Ravnatelj Boris Štih

03 898 12 12

041 764 299

boris.stih@gsvelenje.si
Pomočnika ravnatelja

Matjaž Emeršič


Rok Volk

03 898 12 19


03 898 12 15

matjaz.emersic@gsvelenje.si


rok.volk@gsvelenje.si

Vodja pisarne Erna Avberšek Obu 03 898 12 13

tajnistvo@gsvelenje.si

-

erna.avbersek-obu@gsvelenje.si

Recepcija Vesna Szabo 03 898 12 00 info@gsvelenje.si
Tehnični vodja Bogdan Jug 03 898 12 14 bogdan.jug@gsvelenje.si
Računovodstvo

Jerneja Mastnak Vesel


Simona Centrih

03 898 12 17


03 898 12 18
jerneja.mastnak-vesel@gsvelenje.si


simona.centrih@gsvelenje.si
Knjižnica Marjan Voglar 03 898 12 29 knjiznica@gsvelenje.si
Vzdrževalec računalniške opreme Filip Ahac 03 898 12 06 filip.ahac@gsvelenje.si
Učiteljska zbornica 03 898 12 42

Učitelji

Učiteljski zbor Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje - šolsko leto 2018/2019 Učiteljski zbor Glasbene šole Fran Korun Koželjski Velenje - šolsko leto 2018/2019

Sprednja vrsta (od leve proti desni): Ana Novak, Fia Selič, Sara Slatinek, Nataša Ževart Pavšek, Manja Gošnik Vovk, Maja Verčko, Andreja Golež Gruden, Pascal Vehovec, Nina Verboten, Tea Plazl, Tanja Petrej in Dunya Tinauer.
Druga vrsta (od leve proti desni): Tomaž Lojen, Margarita Ulokina, Tamara Gombač, Danica Koren, Barbara De Costa, Ljiljana Djukić Šuklar, Jerica Žgeč, Ines Ivanovič, Valentina Čas, Jerneja Srebernjak, Andreja Mohorič, Boštjan Mesarec, Lovro Vrzelak in Matjaž Železnik.
Tretja vrsta (od leve proti desni): Aleksandar Serdar, Tilen Slakan, Anja Rosec, Anja Kožuh, Barbara Verhovnik, Jelka Hrovat, Sanja Mlinar Marin, Andreja Glavač, Monika Krajnc Štih, Ema Zapušek, Monika Vehovec, Neva Berke, Katja Šumečnik, Gordana Hleb, Olga Ulokina, Mojca Volavšek, Janez Šuligoj, Janko Potočnik in Sonja Beriša.
Zadnja vrsta (od leve proti desni): Boris Štih, Gregor Plamberger, David Špec, Jasmina Špec, Gorazd Topolovec, Peter Napret, Aleš Logar, Damir Tkavc, Tadej Žibrat, Sonja Kodrič, Matjaž Emeršič, Urban Meža,Miran Šumečnik, Izidor Kokovnik, Slavko Šuklar, Primož Kranjc,Davor Plamberger, Jerneja Grebenšek, Janez Marin, Franziska Planko, Katja Žličar Marin, Nikolaj Žličar, Miha Koren, Zmago Štih, Alen Ojcinger, Janez Pincolič, Igor Goršič in Tomaž Guček.
Manjkajoči učitelji: Dalibor Bernatović, Gregor Dvorjak, Alenka Goršič Ernst, Jernej Marinšek, Nenad Petrović, Teja Pintar, Alenka Podpečan, Blanka Rotovnik, Barbara Spital, Mitja Škorjanc, Urška Šramel Vučina, Igor Ulokin, Mojca Ušen Tkalčec, Vanesa Večko, Matjaž Vehovec, Ana Zajc Smolčnik in Špela Zamrnik.

Seznam učiteljev

  • Beriša Sonja, harmonika, komorna igra
  • Berke Neva, flavta, komorna igra
  • Blejwas Joanna, kljunasta flavta, saksofon, komorna igra
  • Brizani Bernardo, violončelo
  • Čas Valentina, klavir, korepeticije
  • De Costa Barbara, orgle, čembalo, klavir, komorna igra
  • Drovenik Adamec Tjaša, orgle (srednja stopnja)
  • Emeršič Matjaž, klarinet, komorna igra, kljunasta flavta, pomočnik ravnatelja
  • Glavač Andreja, glasbena pripravnica, nauk o glasbi, solfeggio I, solfeggio II, kljunasta flavta, korepeticije
  • Gojkošek Luka, orgle, klavir
  • Golež Gruden Andreja, orgle, klavir, komorna igra
  • Gombač Tamara, violončelo, komorna igra
  • Goršič Ernst Alenka , flavta, komorna igra
  • Gošnik Vovk Manja, klavir, komorna igra, otroški pevski zbor
  • Grebenšek Jerneja, klavir
  • Gregorc David, klarinet
  • Guček Tomaž, diatonična harmonika
  • Hleb Gordana, petje
  • Hočevar Monika, violončelo, komorna igra
  • Hrovat Jelka, klavir
  • Ivanovič Ines, klavir, korepeticije
  • Jan David, nauk o glasbi, solfeggio I, solfeggio II
  • Kokovnik Izidor, harmonika, diatonična harmonika
  • Koren Danica, violina
  • Koren Miha, kontrabas
  • Krajnc Štih Monika, kitara, kitarski orkester, komorna igra
  • Kranjc Primož, harmonika
  • Lajlar Rok, kitara
  • Lojen Tomaž, tolkala, komorna igra
  • Marin Janez, tolkala, pihalni orkester
  • Marinšek Jernej, flavta
  • Mesarec Boštjan, klarinet, kljunasta flavta, komorna igra
  • Meža Urban, kitara, vodja oddelka Šoštanj
  • Mlinar Marin Sanja, klavir, korepeticije
  • Mohorič Andreja, glasbena pripravnica, solfeggio I, nauk o glasbi - balet, violina, komorna igra, mlajši godalni orkester
  • Mohorič Naja, harfa, komorna igra
  • Napret Peter, citre, violina, komorna igra, citrarski ansambel
  • Petrej Tanja , oboa, kljunasta flavta, komorna igra
  • Pincolič Janez, fagot, kljunasta flavta, komorna igra
  • Pintar Teja, kitara
  • Plamberger Davor, tolkala, komorna igra
  • Plamberger Gregor, tolkala
  • Plazl Tea, klavir, korepeticije, komorna igra, mladinski pevski zbor
  • Podpečan Alenka, solfeggio, Mešani mladinski pevski zbor Šolskega centra Velenje (srednja stopnja)
  • Podpečan Anja, flavta
  • Ponebšek Maja, balet, plesna pripravnica, baletni vrtec
  • Potočnik Janko, petje, komorna igra
  • Ravnikar Zabukovšek Anja, violončelo
  • Rosec Anja, klavir, korepeticije, komorna igra
  • Rotovnik Blanka, glasbena pripravnica, nauk o glasbi
  • Selič Fia, vodja oddelka Šmartno ob Paki, klavir, korepeticije
  • Serdar Aleksandar, klavir (srednja stopnja)
  • Slakan Tilen, glasbeni stavek (srednja stopnja)
  • Slatinek Sara, klavir, korepeticije
  • Srebernjak Jerneja, violina, komorna igra
  • Šehić Urška, harmonika, diatonična harmonika
  • Škorjanc Mitja, tuba, bariton
  • Šnofl Timotej, rog
  • Špec David, kljunasta flavta, evfonij, trobenta, rog, bariton, komorna igra
  • Špec Jasmina, viola, violina, komorna igra
  • Šramel Vučina Urška, zgodovina glasbe (srednja stopnja)
  • Štih Boris, ravnatelj, kitara
  • Štih Zmago, harmonika, diatonična harmonika
  • Šuligoj Janez, kljunasta flavta, trobenta, rog, pozavna, tuba, bariton, evfonij, komorna igra, Big band, Orffova skupina
  • Šumečnik Katja, harfa, komorna igra
  • Šumečnik Miran, rog, pozavna, tuba, bariton, simfonični - godalni orkester, mladinski pihalni orkester oddelka Šoštanj
  • Tkavc Damir, trobenta, bariton, komorna igra, kljunasta flavta
  • Topolovec Gorazd, saksofon, kljunasta flavta
  • Ulaga Neža, orgle, klavir
  • Ulokina Margarita, violina, komorna igra
  • Ulokina Olga, solfeggio, korepeticije
  • Ulokin Igor, violina
  • Ušen Tkalčec Mojca, flavta, piccolo
  • Vehovec Matjaž, nauk o glasbi, solfeggio I, solfeggio II
  • Vehovec Monika, klavir
  • Vehovec Pascal, klavir, korepeticije
  • Verboten Nina, klavir, korepeticije, komorna igra
  • Volavšek Mojca, harmonika, harmonikarski orkester, komorna igra
  • Volk Rok, saksofon, kljunasta flavta
  • Vollmaier Sašo, klavir, korepeticije
  • Vrzelak Lovro, klarinet, kljunasta flavta, komorna igra, mlajši pihalni orkester
  • Zajc Smolčnik Ana, flavta, komorna igra
  • Zamrnik Špela, flavta, komorna igra
  • Zapušek Ema, orgle, klavir, komorna igra
  • Železnik Matjaž, nauk o glasbi, sintetizator
  • Ževart Pavšek Nataša, predšolska glasbena vzgoja, glasbena pripravnica, nauk o glasbi, solfeggio I
  • Žgeč Jerica, predšolska glasbena vzgoja, glasbena pripravnica, nauk o glasbi, violončelo, komorna igra
  • Žibrat Tadej, kitara
  • Žličar Marin Katja, klavir
  • Žličar Nikolaj, korepeticije